Прискіпливий огляд Microsoft Surface Laptop 2

274

Ноутбук Microsoft Surface Laptop 2 надійшов у продаж не так давно. Він представляє собою високотехнологічний виріб, що володіє гарною якістю. Фахівці відзначають, що пристроїв, що мають аналогічний функціонал, зовнішні дані і ОС Windows 10 не так вже й багато. Рідкісні екземпляри, при цьому відмінно справляються з усіма поставленими завданнями.

Зовнішність, екран і звукові параметри

Зовнішня частина апарату виконана в мінімалістичному стилі. Розкривши Surface Laptop 2, відразу виявляєш поверхню з алькантари, якою покрита вся зона біля клавіатури і тачпада.

Наскільки цей матеріал практичний у даному випадку точно поки невідомо, але багато залежить від того, як за ним доглядати. Користувачу, що володіє таким гаджетом буде приємно в будь-якому випадку. Адже він один з небагатьох, хто буде під час роботи постійно відчувати на холодну металлическо-пластикову поверхню, а бархатистість незвичайного матеріалу.

Ноутбук важить 1.3 кг, має товщину 14.4 мм, його корпус зроблений з алюмінію. Тому у нього непогані показники міцності і жорсткості всієї конструкції. Варто відзначити легкість спрацьовування механізму відкривання кришки. Це можна виконати одним пальцем. Таке зустрічається тільки в Apple, що раніше Microsoft мало приділяв уваги подібних нюансів.

Сенсорний екран ноутбука отримав 13,5-дюймову розмірність, дозвіл 2256×1504 і співвідношення сторін 3: 2.

Своїми параметрами він викликає захоплення, незважаючи на більш низький дозвіл, ніж у, наприклад, Surface Pro 6 або Surface Book 2. Виріб оснащений повною палітрою, насиченість і фарби якої, перевершують більшість аналогів.

Виробник використав цікаве рішення, коли розташував динаміки під клавіатурою. При формуванні звуку використовується вся поверхня ноутбука, в результаті він виходить глибоким, гучним і чистим.

Робоча зона

Всі, хто тестував пристрій відзначають його хороші ергономічні показники. Тут впливають дві позитивні особливості: екран 3: 2, вміщує більшу частину контенту по вертикалі і клавіатура. Її сміливо можна назвати технічним шедевром. Вона має ідеальний хід, хороший баланс і непогану відповідну частину.

Трекпад підтримує жести Windows Precision. Він гарний і прекрасно працює.

Продуктивність, система і автономність

Microsoft Surface Laptop 2 має кілька видів оснащення. Якщо брати усереднені показники, то тут всім буде керувати чіпсет Intel Core i5 8-покоління на 4-х ядрах. Йому належить 8 Гб ОЗУ і 256 Гб ПЗУ. Маючи таку конфігурацію, апарат легко справляється з більшістю робочих об’ємів.

Варто сказати, що редагувати відео в 4К або грати в вимогливі стратегії з високими графічними налаштуваннями буде важко. Однак, конфігурація подужає будь офісний пакет. Допоможе змонтувати Full HD-зображення і зробить ще дуже багато.

Пограти в ігри з середнього рівня вимог теж допустимо, ніяких гальм немає, «глюків» теж не очікується. Потрібно відзначити, що апарат має відмінну робочу культуру. Його вентилятор не чути, а корпус майже не гріється.

Під час одного з тестів, Microsoft Surface Laptop 2 пропрацював більше тижня без перерви. За цей час він жодного разу не видав відомостей про помилку. Проблем з драйверами або оновленням системи теж не виникало.

Ноутбук може оснащуватися двома версіями операційної системи – Windows 10 Home або Pro. Варто сказати кілька приємних слів про роботу камери гаджета, що поєднується з Windows Hello.

При щоденному використанні ноутбука в усередненому режимі можна розраховувати на його автономність, відповідну 8 годин роботи без підзарядки. Сам процес зарядки здійснюється за допомогою магнітного роз’єму.

Можливі недоліки

Цей огляд був би неповноцінним, якщо б у ньому вказали тільки плюси Microsoft Surface Laptop 2. Є те, що не дуже подобається.

Насамперед – це ціна. Він може коштувати від 85000 до 200000 рублів, залежно від комплектації. Крім того, виріб оснастили тільки одним портом USB-A, міні-джеком і роз’ємом miniDP. Немає ні одного USB-С, що дуже дивно для пристрою з такою ціною і такого рівня.

Ще можна причепитися до відсутності графічного процесора і низьким часом роботи в автономному режимі. Потрібна більш потужна батарея.

Однак, в цілому Microsoft Surface Laptop 2 непоганий і збалансований апарат хорошої якості. Володіє їм користувач буде задоволений. Ось тільки деякі середньостатистичні громадяни нашої країни зможуть дозволити собі купити цей виріб, особливо в максимальній конфігурації.

Джерело: http://ipguard.org.ua/