Гра, щоб вбити час

769

В інтернеті багато сайтів і кожні орієнтовані по своєму. Однак існують сайти, які трохи відрізняються від інших. Їх мало, але вони стоять. Ось про один такий і буде дана стаття.


Сайт називатися Agar.io перейти на нього можна за цим посиланням. Я його трохи разлекламирую безкоштовно. Справа в тому, що він мені сподобався практично всім.
Це сайт-гра. І на ньому можна спокійно “посидіти” і скоротати час безтурботно.

Його перевага в тому, що він безкоштовний і зайти на нього може будь-хто. До того ж не потрібно нічого встановлювати. Ви просто переходите на нього і відразу ж починаєте грати.

Як грати в Agiro?

При заході на сайт, Ви побачите маленьке віконце з запрошенням. Можна нічого не чіпати, а відразу натиснути кнопку Play і почати грати, проте все ж варто розібратися в цьому вікні.
Отже.
Игра, чтобы убить время

1) Тут в правому верхньому куті показують лідерів. Точніше їх ніки. Вони будуть змінюватися з часом.
2) Так само варто звернути увагу на це саме віконце, в якому можна написати свій нік у запропонованій позиції на будь-якому з мов (тестував на двох тільки). Про їх значеннях напишу нижче.
Так само варто звернути увагу на кнопку з зображенням шестерні. Тут можна налаштувати гру під себе, клікнувши по ній:
Игра, чтобы убить время

– Вибрати регіон (за замовчуванням Росія) і побачити скільки там гравців онлайн.
– Подивитися гру в режимі Глядача (кнопка Spectate).
– Відключити скіни гравців (No skins), імена (No names) і кольору (No colors).
– Включити темну тему сайту (Dark Theme) і показ маси (Show mass).
Думаю не варто пояснювати що до чого докладно оскільки Ви самі можете це побачити налаштувавши показ прямо під час гри натиснувши кнопку Esc на клавіатурі.
Єдине що варто знати, так це те, показ маси – це тільки на Вас будуть показуватися цифри, а Темна тема зробить фон сайту майже чорним.

В чому суть гри?

Отже, Ви визначилися з ніком і з усіма налаштуваннями і натиснули кнопку Play. Ви відразу ж потрапляєте на ігрове поле у якого начебто немає кінця і краю, але насправді воно квадратне і має свої рамки. У міру гри Ви це зрозумієте.

Ви граєте за шарик/м’ячик/молекулу/бактерію/коло і т. п. хто як називає якогось кольору (колір Ви вибрати не можете).
На самому початку Ви найменший круг (я буду називати їх так).
Сенс гри в тому, щоб керуючи курсором миші (навіть натискати кнопки на ній не треба) свої кругом, “пожирати/поглинати/є” кола меншого діаметру і в результаті стати самим великим кулею і лідером.
На початку гри Вам потрібно “харчуватися” тільки маленькими різнокольоровими кульками, які автоматично з’являються через якийсь час на будь-якому порожньому місці:
Игра, чтобы убить время

поглинаючи їх Ви стаєте все більше і більше:
Игра, чтобы убить время

І в якийсь момент побачите що стаєте вже більше інших гравців. Ось тут найцікавіша суть гри.
Вам можна поглинати всіх, хто менше Вас по масі! Побачили кульки меншого діаметру – вперед його “є”! А якщо “проковтнули”, то Ваша маса і розмір стане більше рівно на стільки, скільки “важив” проковтнуте кульку.

Тільки врахуйте один нюанс – якщо інший гравець трохи більше або трохи менше Вас, то Ви (або він Вас) не зможете його “проковтнути”. Потрібно щоб різниця в розмірі як мінімум рази в 1,3 більше, щоб можна було поглинути.

Кнопки використовуються в грі.

Кнопки у грі використовуються. Їх 2:

Пробіл – щоб розділити себе на дві рівні частини.
W – Щоб відокремити від себе маленький шматочок.

Навіщо їх використовують?

Пробіл варто використовувати тоді, коли Ви женіться за яким-небудь кулькою і точно знаєте, що не доженете, а так само знаєте що якщо Ви розділіться на дві частини, то навіть тоді ваша половинка буде більше ніж той “ворожий” кулька.
Це часто використовується в грі т. к. маленькі кульки швидко пересуваються і великою їх важко наздогнати. А так само плюс поділу в тому, що Ви як би “выстреливаете” дуже швидко і інший кулька (за яким Ви женіться і хочете проковтнути) найчастіше не встигне зреагувати.
В результаті у Вас вийде дві кулі, одна з яких буде більше іншого (якщо зуміли наздогнати і “з’їсти”) і тепер Ви будете керувати ними обома. Пробіл можна використовувати кілька разів і кожен раз поділятися на менші половинки. Можна навіть в кінцевому підсумку управляти цілою купою маленьких кульок.
Через якийсь час Ваші кола почнуть воз’єднуватися знову в одну велику кулю, поглинаючи один одного.

W рідше використовують і тоді, коли хочуть позбутися своєї маси трохи, щоб рухатися швидше, або щоб “підгодувати” своєю вагою інші кульки (ніби друзі), а так само ще дещо для чого, про що буде написано нижче.

Колючки у грі.

У грі так само випадковим чином з’являються зелені колючки (або “віруси”). Їх розмір завжди однаковий як і у маленьких різнокольорових кульок.
Игра, чтобы убить время

Навіщо вони потрібні? Вони як би “шкодять”. Коли Ви менше їх розміру, то можете не бояться і навіть сміливо проходити крізь або ховатися в них від великих кульок.
Але якщо Ви більше рази в 1,5 цих колючок, то варто їх боятися т. к. при зіткненні з нею (Ваша середина і середина колючки) Ви расколетесь на безліч частин, а це значить що хтось може цим скористатися і “з’їсти” Вас по маленьким кулькам.
Ці колючки є основною ланкою коли граєте за велику кулю. Ви можете спеціально когось гнати на цю колючку щоб він розпався.
Після розколу ця колючка пропадає.

Ось загалом і вся суть і правила гри. Тепер настала черга “сладенькго”…

Секрети та поради гри в “кружечки” agar.io

1) Запам’ятайте відразу одну істину гри: “Чим більше маса, тим повільніше швидкість пересування”.

2) Не разделяйтесь якщо точно знаєте, що не “з’їжте” інший куля розділився надвоє. Цілком ймовірно, що на шляху виявиться більш велику кулю що “з радістю” Вас з’їсть поки Ви маленький.
Так само варто пам’ятати, що час на з’єднання часом занадто велику, а коли Ви перебуваєте з 2х і більше куль, то Вас простіше поглатить іншим.

3) Колючки можна використовувати як зброю проти великих куль!
“Стріляючи” колючку кнопкою W її можна “годувати” і робити більше. Як тільки її розмір стане вдвічі більше ніж вона була колись, то вона розділитися навпіл.
Якщо у вас досить маси і Ви бачите, як поруч з колючкою проходить великий куля, то можна “стріляти” в колючку під такою траєкторій, щоб разделившаяся друга частина колючки полетіла у велику кулю. Якщо зробити правильно, швидко і грамотно, то колючка полетить точно в кулю і той розколеться. В результаті його можна “з’їсти” як Вам, так і іншим.
Так скидають лідерів Fufu

4) Поїдання куль, а так само спрацьовування колючок відбувається лише тоді, коли зійшлися середини.
Це можна використовувати або коли обходьте колючку зачіпаючи її боками, або коли наздоганяєте інші кулі або цілитеся в них.

5) У грі можна використовувати скіни!
Свій скін правда Ви не зможете завантажити, але можете використовувати із запропонованих.
Скін (обкладинка) залежить від Вашого ніка. Варто написати свій нік з певних літер, як у новій грі Ви будете зі скіном картинки.
Дізнатися, які ніки існують у грі можна як дивлячись на інші кулі з картинками і взявши потім їх нік, так і вибравши і скопіювавши зі списку нижче:
Показати / Приховати текст
4chan
9gag
australia
austria
ayy lmao
bait
bangladesh
belgium
bosnia
botswana
brazil
bulgaria
cambodia
canada
chile
china
cia
confederate
croatia
denmark
doge
ea
earth
estonia
european union
facepunch
feminism
finland
france
german empire
germany
greece
hitler
hong kong
hungary
india
indiana
indonesia
iran
iraq
ireland
italy
jamaica
japan
kc
latvia
lithuania
luxembourg
maldivas
mars
matriarchy
mexico
moon
nazi
netherlands
nigeria
north korea
norway
origin
pakistan
patriarchy
peru
pewdiepie
piccolo
poland
portugal
prodota
qing династія
quebec
reddit
russia
sanik
satanist
sealand
sir
south korea
spain
stalin
steam
sweden
switzerland
taiwan
texas
thailand
tsarist russia
tumblr
ukraine
united kingdom
usa
ussr
vinesauce
yaranaika
wojak

Игра, чтобы убить время

Игра, чтобы убить время

Це навіть не повний список, але і його досить думаю. В основному там прапори країн, але є й особи і символи.

6) Використовуйте роздвоєння з розумом.

З одного боку, коли Ви раздваиваетесь – це добре. Так Ви можете наздогнати кого-то і швидкість пересування буде вище і збирати кульки простіше. Але з іншого боку, коли Ви використовуєте раздваивание, то стаєте в 2 рази менше, а це значить що можете стати легкою здобиччю для тих, хто більше Вас став (хоча коли Ви були однією кулею, то були більше його). А враховуючи те, що назад з’єднання потрібно чекати довго, то Вам доведеться подумати як би сховатися.

Думаю поки на цьому все.

Що отримуємо в результаті? Онлайн іграшка не вимагає установки, а отже і ресурсів комп’ютера. Це означає, що грати можуть абсолютно всі. В незалежності від швидкості комп’ютера або інтернету. Граєте проти реальних людей.
Недоліками є тільки те, що немає музичного супроводу і можна пограти з другом. Але це легко вирішується шляхом включення своєї музики або знаходження друзів прямо в грі “подкарлмливая” їх.
Так само може когось засмутить відсутність чату, але мені здається він тільки заважав.

Загалом це захоплююча і затягує всією своєю простотою іграшка з законами фізики.
Игра, чтобы убить время

Додавання від 10.07.2015

Зараз іграшку трохи модеринизировали і тепер можна увійти в неї з допомогою соціальної мережі Facebook, а так само встановити і грати на телефонах під управлінням Android і iPhone.