Де завантажити віруси

589

Тема вірусів дуже актуальна. Точніше як з ними боротися і що краще захистить систему від них. В інтернеті, а так само на цьому сайті, дуже багато статей з цього приводу, наприклад, Файл Autorun.inf – вірус або витівка?, Як знайти вірус і знешкодити його, без антивіруса?, Комп’ютерний вірус своїми руками і ще купа інших з міркуванням або ж з самими програмами. Ця тема вічна.

Звісно є люди, які впевнені у своїй системі і в тому, що вона захищена. Які покладаються на фразу “Прямі руки – кращий антивірус” або ставлять утиліти лише для перевірки зміни автозавантаження, зміни в реєстрі і т. п.
От для таких ентузіастів і написана дана стаття.

Ви ніколи не замислювалися, звідки взагалі береться джерело всіх спорів про антивіруси? Адже все починається з графіків і тестів. Мовляв “За укладанні такої лабораторії антивірус Іванова став краще антивіруса Петрова в цьому році” або щось типу такого.
Як це виходить? В ідеалі у фахівців компанії повинні бути різні віруси і вони повинні спробувати заразити ними різні версії операційної системи, на якій стоять різні антивіруси і в різних ситуаціях. За підсумками всього цього великого тестування і складаються звіти. Все ніби логічно. І результати у різних фахівців можуть відрізнятися оскільки у них свої умови тестування.

Існують спеціальні сайти, які пропонують завантажити на свій комп’ютер на віруси, тим самим перевірити свою систему на їх виявлення. Я думаю Ви повинні чудово розуміти, що Ви робите…

Попереджаю одразу!
Якщо Ви заразіть і вб’єте свою систему, при цьому у Вас поженуть всі паролі, облікові дані, машину, дружину і дітей – МЕНЕ І МІЙ САЙТ НЕ ЗВИНУВАЧУВАТИ!
Все робите на свій страх і ризик!
Користуйтеся правильно віртуальною машиною, не давайте посилання нижче друзів/знайомих/дітям/вагітним жінкам і собакам!
Не будьте занадто впевнені в собі, у своїй системі і софті. Мало що там понаписували у вірусах…

НИЖЧЕ НАПИСАНО ВИКЛЮЧНО В ОЗНАЙОМЛЮВАЛЬНИХ ЦІЛЯХ!

“Касперський” ще в далекому вже 2013ом році створили тестовий антивірус Eicar. Його призначення – це просто взяти під контроль систему, вивести на екран повідомлення і знову віддати владу системі. Знаходиться він тут

Malc0de


У рядку Domain посилання на вірус

MalShare
Где скачать вирусы

Посилання на вірус Source

VX Vault
Где скачать вирусы

Для завантаження потрібна реєстрація.
Зелена посилання – вірус там є. Жовта – швидше за все майже всі віруси всередині архіву видалені. Червона – вірусів там вже немає.

Clean-Mx
Где скачать вирусы

Вимагає реєстрації.

ViruSign
Где скачать вирусы

На момент публікації статті було закрито на технічні роботи.

Open Malware
Где скачать вирусы

Щоб завантажити вірус, Вам потрібно знати його назву і пошукати в базі. Вимагає реєстрації на сайті для завантаження.

VirusShare
Где скачать вирусы

Реєструєтеся і завантажуєте віруси.

AVCaesar
Где скачать вирусы

Те ж саме. Реєструйтесь та зможете скачати віруси, завантажити знайти і т. д.

Думаю на це вистачить. Не варто думати, що це жарти і на цих сайтах вище прості віруси. Там дуже ймовірно можуть бути такі, на які навіть антивірус не відреагує, а вони будуть в системі виконувати те, що у них запрограммированно.
Тому скачивайте віруси на свій страх і ризик…