Apple показує HomePod смарт-спікер

632

Компанія Apple анонсувала голосовий динамік працює від свого віртуального помічника Siri.
Як пристроїв від Amazon і Google, HomePod динамік Apple може відповісти на питання і контролю розумного будинку пристроїв, таких як фари.
Аналітики кажуть, що Apple не поспішає покращувати свого віртуального помічника Siri і запустіть смарт-спікер, після того, як Amazon запустив свій відгомін в 2014 році.
Компанія скатні HomePod в першу чергу як музичний плеєр.
Коментар Дейва: чудовий звук, але, як розумний?
“Компанія Apple буде дуже розумно, почавши динамік Siri як музичний динамік, який розумний, тому що Siri не дуже добре”, – говорить том Уоррен із технологія новинний сайт межі.
ЗМІ captionWatch: Apple також представила iPad про багатозадачність функція
“Цікаво, що помічник будинку був останньою межею, яку вони обговорювали. З упором на музику розумний, головний корпус використовувати для смарт-спікерів”, – каже Бен Баджарин, творчого консультування по стратегії.
Анонс був зроблений на технологічний гігант Всесвітньої конференції розробників (WWDC) в Сан-Хосе, штат Каліфорнія.
“Це логічний крок для Apple, щоб гарантувати, що вони не упустять можливість отримати смарт-пристрій прямо в центрі будинку людей”, – сказав Бен Вуд, аналітик індустрії по вуху розуміння.
“Там була величезна кількість галасу навколо Amazon Відлуння і Google додому, але ми дійсно на початку даної технології.
“Це робить велику роботу, поширюючи щупальця сервіси Apple”.
Аналіз – Дейв, Бі-бі-сі Північна Америка технологія Reporter, на WWDC
За більш ніж подвійну вартість від Amazon Ехо, HomePod типовий день.
Компанія в черговий раз ставку на свою репутацію як творця інтуїтивного, предмети розкоші, які виправдовують дужий ціну.
Що цікаво про Apple підхід тут полягає в тому, що компанія позиціонує HomePod в якості музичного пристрою, в першу чергу, велика відміну від підходу Google, яка рекламувала свій домашній динамік в якості повсякденного помічника на багато аспектів вашого життя.
Так цинік може сказати, що Apple, тільки що випустила найбільш розкручених Bluetooth-динамік – не багато фантазії немає.
Але давайте дивитися правді в очі, перш ніж AI і машина дійсно навчається дозріває, більшість помічником домашніх пристроїв, по суті, голосовим управлінням оратори, і тому Apple присвячуючи свої зусилля в це звучить здорово, напевно, розумний хід.
Знову ж таки, ви можете здивуватися, якщо його “розумні” можливості применшується з-за Siri просто не настільки значним, як своїх конкурентів.
Змішаної реальності
Інструменти, що дозволити розробникам додатків додавати віртуальні об’єкти в реальний вигляд з камери телефону в реальному часі, також були виявлені.
Мобільну гру Pokemon Go-це відомий приклад змішаної реальності технології в дії.
AppleImage copyrightAPPLE
Заголовок зображення
Аркит дозволить людям розміщувати віртуальні об’єкти на реальний вигляд
Apple говорить, що новий Аркит буде використовувати подвійний лінзи камери на iPhone 7 плюс, роблячи інтеграції віртуальних об’єктів у реальному світі більш реалістичним.
“По-справжньому сприятливу усіма сучасними айфонами, щоб стати доповненої реальності платформи, Apple буде мати найбільший потенційний охоплення для AR дні розвитку”, – сказав пан Баджарин.
Однак він сумнівався в практичності доповненої реальності на смартфоні.
“Вигода гарнітуру або окуляри в цих демок не тримати пристрій таким чином, отримуючи руки втомилися”, – сказав він.
Безпека в машині
Компанія Apple також анонсувала нову версію своєї мобільної операційної системи – iOS 11 – що буде включати в себе нові параметри для людей, які використовують свій iPhone в автомобілі.
У січні компанія подала позов на пару нас, чия дочка була вбита водієм, нібито використовуючи FaceTime на своєму iPhone.
Новий водіння мовчання режимі повідомлення, повертає дисплей телефону вимкнений, і може автоматично відповідати на повідомлення, щоб попередити друзів, що ви перебуваєте за кермом.
11Image copyrightAPPLE прошивкою
Заголовок зображення
ІО 11 зможемо попередити людей, що ви за кермом
Samsung тестує подібну функцію для свого Android-телефонів.
Apple також оголосила:
угоду приносячи Амазонка прем’єр-сервіс потокового відео на Apple TV телеприставки
оновлення Safari веб-браузера, яка тепер зупинити веб-сайтів від відстеження відвідувачів, і грати автоматично
швидкість оновлення для свого iMac і MacBook асортимент комп’ютерів, а також новий iMac Pro, який компанія говорить, що це самий потужний Mac коли-небудь зробив