При оновленні на windows 11 проявилися перші помилки сумісності

18

реклама

Помилка в день запуску windows 11 може викликати проблеми з пристроями, що підтримують мережу intel killer. Названі проблемою сумісності, деякі пристрої з мережею killer можуть відхиляти пакети протоколу користувацьких дейтаграм (udp) «за певних умов», що може означати втрату швидкості або неможливість завантаження на деяких веб-сайтах, під час потокової передачі або під час гри.

Udp використовується для відправки повідомлень по ip-мережі разом з іншим широко використовуваним протоколом, tcp. Однак є деякі фундаментальні відмінності між тим, як вони доставляють інформацію через інтернет, а це означає, що ви виявите, що певні онлайн-додатки воліють одне або інше залежно від їх використання.

Також udp часто використовується ігровими серверами для відправки високошвидкісних пакетів з малою затримкою через інтернет. Він також зазвичай використовується для потокового передавання.

Tcp, як правило, використовується, коли ви переглядаєте веб-сторінки, переглядаєте онлайн-відео, а також надсилаєте та отримуєте повідомлення.

Однак з цих загальних правил є безліч винятків. Маючи це на увазі, помилка швидкості udp для мереж killer може жахливо дратувати під час гри, а також її важко діагностувати.

Ось опис помилки зі сторінки відомих проблем microsoft windows 11:

«були виявлені проблеми сумісності між деяким мережевим програмним забезпеченням intel “killer” і windows 11. Пристрої з вразливим програмним забезпеченням можуть скидати пакети user datagram protocol (udp) за певних умов. Це створює проблеми продуктивності та інші проблеми для протоколів, заснованих на udp. Наприклад, на порушених пристроях деякі веб-сайти можуть завантажуватися повільніше, ніж інші, при цьому при певних дозволах потокова передача відео повільніше. Рішення vpn на основі udp також можуть працювати повільніше”.

Проблема стосується саме мережевого програмного забезпечення killer, яке встановлюється як частина пакету драйверів з цими мережевими пристроями.

Ви можете дізнатися, чи є на вашому пк або ноутбуці мережева карта intel killer, перейшовши в диспетчер пристроїв. Просто клацніть правою кнопкою миші логотип windows, виберіть “диспетчер пристроїв «і перейдіть до»мережеві пристрої”. Будь-які мережеві адаптери killer повинні мати назву killer у назві, наприклад killer e3000 або e2600.

Крім того, ви завжди можете перейти на веб-сторінку специфікацій вашої материнської плати або ноутбука для отримання повної інформації про мережу.

Intel придбала бренд killer, коли в 2020 році викупила материнську компанію rivet networks .

Принаймні, проблема не повинна зберігатися надовго. Microsoft працює над виправленням, яке вона планує включити в майбутнє жовтневе оновлення безпеки 12 жовтня 2021 року.

Якщо ви використовуєте killer nic на своєму комп’ютері, але ще не оновили до windows 11, є рекомендації принаймні дочекатися офіційного виправлення, перш ніж робити це. Тим не менш, через інші недоліки, microsoft не рекомендує вам оновлюватися до windows 11.

Інші помилки в день запуску, офіційно задокументовані windows 11, включають інші проблеми сумісності з oracle virtualbox і браузером cốc cốc. Є також проблема з провідником, що викликає витік пам’яті, на яку користувачі повинні уважно стежити.