Зміни з реєстрацією користувачів

383

Всім привіт!
Сьогодні заглянув в статистику сайту і вирішив що все. “Досить це терпіти!” як говорив хтось там цікаве…Справа ось у чому:


Бачите? Тільки за добу зареєстровано 60 осіб, а день ще не скінчився! І я знаю хто це реєструється. От хіба можуть такі “користувачі” бути звичайними людьми?
Изменения с регистрацией пользователей

Звісно ні! З такими логінами тільки спамери та роботи/боти всякі реєструються.
Я про це знаю і подчищаю кожен день видаляючи тих, у кого в інформації міститься надто відверта реклама і мені це вже трохи набридає.

У зв’язку з цим я вже ввів таке, що якщо користувач не відвідував сайт протягом 2х місяців, його обліковий запис видаляється.
Зараз же я трохи посилив реєстрацію запровадивши обов’язкову активацію аккаунту по e-mail. Такий метод хороший тим, що на пошту прийде логін і пароль для входу, тим самим Ви зможете подивитися їх якщо забудете, а ще буде посилання для активації. Думаю це трохи затримає спамерів.

Для звичайних, нормальних і розумних людей, я спростив реєстрацію на сайті, ввівши автоматичну перевірку ніка на зайнятість (раніше потрібно було натискати кнопку) і поставив генератор паролів з автоматичною підстановкою і копіюванням, щоб було простіше створити складний пароль, який в подальшому трохи захистить від злому і викрадення облікового запису:
Изменения с регистрацией пользователей

На цьому у мене все. Спасибі за те, що залишаєтеся на моєму сайті.
Реєструйтеся не тільки на ньому, але і вступайте в групу сайту Вконтакте, Твіттері і фейсбуці.