Розробники кунг-фу екшену sifu поділилися відеороликом з процесом створення бойових сцен

29

Компанія sloclap, розробник і видавець майбутнього кунг-фу екшену sifu, випустила 5-хвилинний закулісний відеоролик, присвячений зйомкам бойових сцен. У новому відео можна побачити тренувальний майданчик, де за допомогою технології захоплення рухів знімалися всі битви головного героя з противниками. Як підкреслили креативний директор sloclap джордан лайані і хореограф боїв бенджамін колуссі, їм було важливо показати автентичність ігрових сцен бою, а також масштабність і епічність боївки, яка буде продемонстрована в sifu.

Співпраця між студій sloclap і бенджаміном колуссі почалася ще на ранніх етапах розробки гри. Перед бенджаміном стояло завдання створити більше 200 унікальних прийомів для головного героя, включаючи як рукопашний бій, так і використання різної зброї. Деякі з найскладніших бойових сцен, які побачать гравці в майбутній грі, були ретельно створені в режимі реального часу бенджаміном колуссі і командою каскадерів в mocap-студії.

Sifu — це історія молодого учня кунг-фу, який бажає помститися вбивцям своєї сім’ї. Один проти всіх, жодного союзника, зате повно ворогів. Щоб перемогти і зберегти спадщину сім’ї, йому доводиться розраховувати лише на свою унікальну майстерність кунг-фу і загадковий кулон.

Гра sifu вийде 22 лютого 2022 року на консолях playstation і пк (epic games store).