Змінив соціальні закладки

352

Всім привіт! Хочу звернутися до моїх постійним читачам, Ви, можливо, помітили, що досить довго я не писав статей на сайт. пов’язано це з тим, що я нещодавно нарешті захистив диплом на відмінно! Тема, до речі, теж була сайт, але не цей
Зараз я більш-менш звільнився і статті будуть з’являтися в середньому кожні будні. Я постараюся дотримуватися цього графіка.
Тепер ближче до суті цієї новини.

Сьогодні завершив роботу над інтеграцією нових соціальних закладок. Для тих, хто не розуміє що це таке, поясню – це такі соціальні кнопки внизу статей, з допомогою яких Ви можете висловити своє схвалення автору статті, адміністратору сайту і загалом всієї статті.

Думаю це актуальна тема, адже соціальні мережі міцно увійшли в наше життя і рідко зустрінеш людину, яка б не сидів у соціальній мережі: Вконтакте, Однокласники, Мій світ, Фейсбук, Твіттер, Гугл + та т. п.

Раніше на сайті вже стояли ці кнопочки, він були такого виду:
какими были социальные закладкиякими були соціальні закладки

Я ставив їх коли-то поспіхом і “аби було”. Зараз же я звернув на це увагу і переробив їх. У старих було 3 нестачі на мою думку:

1) Висловлюючи схвалення, потрібно було переходити на додаткову сторінку.
2) Не відображалося в реальному часі скільки людина “лайкнули”.
3) Мала кількість доступних соц. мереж.

Думаю Ви теж згодні з цією думкою.

В результаті тепер вони змінились і стали ось такими:
какими стали социальные закладкиякими стали соціальні закладки

і, зрозуміло, виключили в собі всі недоліки.
Мені сподобався мій труд =)

Ну а так само Ви можете бачити змінені соціальні закладки внизу кожної статті/новини, включаючи цю.

Хочу так само Вас “пожурити” – давайте активніше висловлювати своє схвалення і ділитися з друзями корисними і потрібними статтями з цього сайту. Або зберігаючи їх у себе на сторінці.

Ну і наостанок хочу нагадати що цей сайт доступний так само в Вконтакті, Фейсбуці та Твіттері. Можете підписатися на сторінки і отримувати останні новини практично миттєво.

Коментуємо, відгукуємось Cool