Кращі антивіруси для Windows 10

621

Операційна система Windows 10 має свій власний досить ефективний антивірус, однак практика показує, що використання додаткових антивірусів необхідно для повної безпеки вашого комп’ютера.

Фахівці виділяють кілька антивірусів, які ідеально підходять для ОС Windows 10:

1. AVG AntiVirus Free. Програма має платну і безкоштовну версію. Ефективна для пошуку троянів, інших вірусів і руткітів. Але інтерфейс антивірусу досить специфічний. Використовувати програму варто для регулярної перевірки файлів і самого реєстру.


2. Avast Free Antivirus. Характеризується програма самою високою швидкістю сканування. Має потужний екран для фільтрації трафіку. Антивірус не примхливий в плані комп’ютерних ресурсів. При цьому, безкоштовна версія багато в чому поступається платною.
Лучшие антивирусы для Windows 10

3. Comodo Internet Security. Самий повноцінний безкоштовний антивірус. Інтерфейс доступний російською мовою. Система захисту здатна блокувати навіть невідомі віруси, які порушують роботу ОС.
Лучшие антивирусы для Windows 10

4. Avira AntiVir Personal. Займає небагато ресурсів і здатний сканувати навіть запаковані файли. Антивірус легко взаємодіє з іншими системами захисту. У роботі з інтернетом програма неефективна.
Лучшие антивирусы для Windows 10

Вибір антивіруса залежить від конкретних вимог користувача. Фахівці рекомендують встановлювати кілька програм захисту, для забезпечення повноцінного функціонування ОС та безпечної роботи в мережі.