Як дізнатися пароль в браузері

832

Досить часто при відвідуванні веб-сторінок і сайтів, в яких потрібно реєструватися і входити на сайт, браузер пропонує Вам зберегти введені дані (логін і пароль). Зроблено це для того, щоб у майбутньому, при заході на цей сайт, у Вас вже були введені дані і Вам не довелося б заново вводити їх і згадувати. Щодо паролів взагалі окрема історія, адже його потрібно згадувати кожен раз (особливо актуально, якщо Ви правильно використовуєте серфінг по інтернету і використовуєте різні паролі на різних сайтах). Тому така функція в браузерах істотно полегшує “інтернет життя”.

А тепер давайте уявимо таку ситуацію, що Вам потрібно увійти на який-небудь сайт через інший браузер або взагалі на іншому комп’ютері. А адже в ньому Ваші дані не були збережені і доведеться або згадувати пароль і “ритися” в голові в пошуках, або відновлювати його через сайт, а це часом призводить до того, що пароль буде змінений на новий. Це в свою чергу призведе до того, що у Вашому старому браузері Ви не зможете зайти звично на сайт, адже вже новий пароль і треба знову його вводити і зберігати.

Загалом давайте скоріше перейду до суті, щоб Ви зовсім не заплуталися.

Як дізнатися пароль в браузері Інтернет Експлорер (Internet Explorer)?

У цьому браузері ступінь захисту висока, особливо по частині паролів. Вони зберігаються в зашифрованому вигляді і через сам браузер Вам не удастаться подивитися їх. Для цього краще скористатися безкоштовною програмою IE PassView

Офіційний сайт розробника

Офіційна сторінка з програмою

Завантажити безпосередньо з офіційного сайту [zip]

Завантажити безпосередньо з офіційного сайту [exe]

Програма має російську мову, але його потрібно додатково завантажувати з офіційного сайту, а так само встановлювати. В принципі він особливо і не потрібен, бо все що Вам залишається зробити – це завантажити та запустити.
У результаті з’явиться таке віконце, в якому вказані всі сайти з сохраннеными логінами і паролями:
як дізнатися і подивитися пароль в браузері Інтернет Експлорер (Internet Explorer)

Програма надає можливість зберігати, копіювати або знайти ці паролі. Але думаю Вам це все одно не потрібно. Побачили пароль і ладно.

Як подивитися пароль в браузері Опера (Opera)?

Якщо у Вас Опера 12.16 або з цієї серії, то там теж захистили гарненько всі паролі. У налаштуваннях можна лише побачити сайти, для яких збережені паролі, але потрібні нам дані не побачити.
Опера ховає паролі у файлі wand.dat який захований він цікавих очей, а ще й зашифрований. Але подивитися його все одно можна.
Насамперед нам потрібна програма для відкриття такого файлу. Вона називається Unwand. Т. к. я не знайшов офіційного сайту розробників, то даю Вам можливість завантажити з цього сайту. Даю гарантію що вона не містить вірусів:
Unwand.zip396,06 Kbcкачиваний: 3870
Тепер нам треба знати де знаходиться файл з паролями в опері. Я покажу Вам як можна швидко його знайти, не включаючи показ прихованих файлів і папок (хоча він знаходиться саме в них).
Скопіюйте та вставте в адресний рядок Вашого провідника Windows. Якщо висловлюватися простіше, то скопіюйте рядок нижче для Вашої операційної системи і вставте в поле адреси:

Для Windows 7 і 8: %USERPROFILE%\AppData\Roaming\Opera\Opera

Для Windows XP: %USERPROFILE%\Application Data\Opera\Opera

Как узнать пароль в браузере

Для швидкодії я Вам раджу скопіювати з папки файл wand.dat куди-небудь у більш зручне місце, хоч на Робочий стіл.
Тому що наступним Вашим дією буде те, що потрібно запустити з папки, у яку Ви вже разархивировали цю програму) файл Unwand.exe
Как узнать пароль в браузере

який відразу запропонує Вам вказати шлях до потрібного файлу:
Как узнать пароль в браузере

Якщо все вказали і зробили правильно, то результат буде такий:
как узнать и посмотреть пароль в браузере Опера (Opera)як дізнатися і подивитися пароль в браузері Опера (Opera)

Тепер розглянемо якщо у Вас Opera 20 або Next.
Це новий браузер від опера і він заточений під популярний нині движок Chromium, як стало “модним” зараз робити серед компаній. Але вистачить відволікатися і перейдемо до пошуку та перегляду пароля.

Верхнє меню -> Налаштування:
Как узнать пароль в браузере

розділ Конфіденційність і безпеку, кнопка Управління збереженими паролями:
Как узнать пароль в браузере

ну а далі думаю і пояснювати не варто:
как узнать и посмотреть пароль в браузере Opera 20 или Nextяк дізнатися і подивитися пароль в браузері Opera 20 або Next

Як подивитися пароль в браузері Мозілла Фаєрфокс (Mozilla Firefox)?

У цьому браузері все трохи простіше і нічого завантажувати не потрібно. А хоча… можете завантажити утиліту PasswordFox від тих же розробників, які розробили для Internet Explorer.
Завантажили, запустили і готово:
как узнать и посмотреть пароль в браузере Мозилла Фаерфокс (Mozilla Firefox)як дізнатися і подивитися пароль в браузері Мозілла Фаєрфокс (Mozilla Firefox)

Ну а якщо Вам такий метод не хочеться випробувати, то йдемо стандартними шляхами…

Знаходимо Параметри:
Как узнать пароль в браузере

вкладка Захист кнопку “Збережені паролі”
Как узнать пароль в браузере

і в цьому кінцевому і потрібному нам віконці будуть всі паролі. Я цим браузером рідко користуюся, тому і паролів у мене немає. Але щоб не залишати Вас без картинки, я взяв її з інтернету.
До речі, в цьому вікні можна не тільки подивитися паролі (кнопка “Показати паролі”), але і скопіювати дані (ПКМ на рядку) щоб потім вставити у форму на іншому сайті або в документ. З одного боку це так само зручно і навіть не потрібно їх відображати
Как узнать пароль в браузере

Як дізнатися пароль в браузер Гугл Хром (Google Chrome)?

Насправді ця інструкція підійде не тільки для нього, але і для всіх браузерів на його основі (від Яндекса, Мейлі, Рамблера і т. п.).

Заходимо в головне меню (іконка у багатьох різна) і вибираємо Налаштування або Параметри:
Как узнать пароль в браузере

У цій вкладці нам потрібна підкатегорія Паролі і форми. Якщо її немає, то можете натиснути на посилання ” Показати додаткові параметри в самому низу:
Как узнать пароль в браузере

після цього повинна з’явиться потрібна нам рядок і посилання Керування збереженими паролями яку і натискаємо:
Как узнать пароль в браузере

ось тут і можна подивитися паролі (клікнувши по потрібної рядку), а так само сайти і логіни
как узнать и посмотреть пароль в браузере Гугл Хром (Google Chrome)як дізнатися і подивитися пароль в браузер Гугл Хром (Google Chrome)

На цьому я закінчую свою статтю про те, як можна подивитися і дізнатися паролі в браузерах Internet Explorer, Mozilla, Opera і Google Chrome. Спасибі за приділений час.