Не вдалося підключитися до справжнього сайту

592

Якщо при відвідуванні якогось сайту. у Вас виникла помилка Не вдалося підключитися до справжнього сайту, то зараз я покажу Вам, як вирішити цю проблему.
До речі, повний текст помилки, на приклад популярного сайту, виглядає приблизно так:
Показати / Приховати текст
Зареєстровано втручання в захищене підключення до сайту САЙТ.

Спробуйте оновити сторінку через кілька хвилин або підключитися до іншої мережі. Якщо ви підключилися до мережі Wi-Fi, завершіть процедуру входу, перш ніж оновлювати сторінку.

Якщо б ви зайшли на САЙТ прямо зараз, зловмисник міг би перехопити вашу конфіденційну інформацію. Щоб захистити її, Chrome не стане завантажувати сторінку, поки не встановить захищене з’єднання з справжнім сайтом САЙТ

Не удалось подключиться к подлинному сайту

Чому так відбувається? Зазвичай або тому, що сайт може завдати шкоди Вашому комп’ютеру або на самому сайті (навіть якщо він і не несе шкоди).

Отже, порядок дій, що потрібно робити, щоб помилка “Не вдалося підключитися до справжнього сайту” пропала:

1) Перезавантажуємося через деякий час. Чекаємо і знову пробуємо. Якщо помилка на стороні сайту, то більше Ви нічого зробити не зможете, крім як чекати. Якщо ж хочете ще щось спробувати, то читаємо далі.

2) Перевіряємо налаштування часу і дати. Вони повинні бути правдоподібними. Буває що вони збиваються і сайт не може тому Вас впустити.

3) Перевіряємо файл hosts. Може бути таке, що в ньому прописаний сайт, на який Вас не пускає.

4) Відключаємо тимчасово брэндмауер , який знаходиться в Панелі управління:
Не удалось подключиться к подлинному сайту

зліва вибираємо посилання:
Не удалось подключиться к подлинному сайту

і відключаємо
Не удалось подключиться к подлинному сайту

зрозуміло на час. Щоб перевірити тільки.

Якщо все це не допомогло, то все ж спробуйте через деякий час. Найчастіше буває що проблема в самому сайті і потім він запрацює і помилки “Не вдалося підключитися до справжнього сайту” не буде.