Пошуковик Нигма

449

Якими Пошуковими Системами (ПС) Ви користуєтеся? Яндексом? Гуглом? Мейлом? Рамблером? Багато користувачів навіть не розбираються і не знають через що шукають інформацію в інтернеті. У цій статті Ви дізнаєтеся про таку цікавою ПС, як Нигма. Бути може хтось вже знає про неї, а інші ні, але в будь-якому випадку Ви можете отримати більш детальну інформацію про неї.

Хочу відразу пояснити, що я не рекламую її і за цю статтю мені ніхто нічого не дасть. Я їй сам користуюся ось вже протягом декількох років і вважаю найбільш зручній для пошуку. Може, й Вам вона сподобається після прочитання цієї статті.

Потрапити на сайт пошукової системи можна за посиланням Nigma.ru або Нигма.рф

Отже. При переході на головну сторінку, ви потрапляєте на найголовніше – це рядок пошуку запит


Як бачите – нічого зайвого і непотрібного. Але якщо придивитися, то можна помітити такі цікаві посилання, Картинки, Книги, Музика, Математика і Міні-ігри

Тобто Ви можете шукати немає тільки звичайним способом, а так само здійснювати пошук по картинках:
Поисковик Нигма

Книг
Поисковик Нигма

і Музиці
Поисковик Нигма

Про пошук по музиці хочеться додати, що можна слухати безпосередньо онлайн і з різних джерелом, а так само завантажити композицію, при цьому не заходячи на інший сайт-джерело.

Особливої уваги заслуговує такий сервіс, як Нигма-математика, яким користуються деколи навіть більше, ніж самим пошукачем:
Поисковик Нигма

Повністю писати про цей сервіс не буду, тому що це занадто багато і при бажанні Ви самі можете ознайомитися зі списком завдань.
Хочу ще зазначити, що таким же чином можна обчислювати та хімічні формули.
Поисковик Нигма

І ще одне посилання, яка стоїть зверху над пошуком – це пошук міні ігор:
Поисковик Нигма

Тепер про самому пошуку. Рядок пошуку володіє інтелектуальної можливістю відразу при введенні давати потрібну інформацію. Наприклад я ввів слово і в списку з’явився офіційний сайт, а так само інформація про нього (вона з’являється при наведенні на іконку):
Поисковик Нигма

І прошу зауважити, що цю інформацію можна отримати навіть не натиснувши кнопку Enter.
Таким же чином можна дізнатися ціну на який-небудь товар:
Поисковик Нигма

ось тільки працює це якщо даний товар є в каталозі товарів від Mail.

Якщо ж це зробити, то вікно пошуку інформації виглядає наступним чином:
Поисковик Нигма

Тут слід звернути увагу не те, що інформація розташована так само справа, позначається піктограмою офіційний сайт, а так само є можливість переключитися на Музику або іншу інформацію, в залежності від критерію пошуку.

Тепер звертаємо увагу на лівий блок, в якому відображаються Фільтри, за допомогою яких Ви можете розширити свій пошук:
Поисковик Нигма

Ще однією фішкою Нигмы є те, як вона допомагає шукати торренти (Що таке торрент і трекер?):
Поисковик Нигма

Це теж допомагає істотно.

Особливістю нигмы є те, що у неї є свій власний пошуковий робот, який індексує сайти, а так само вона користується іншими роботами ПС (Яндекс, Google, Rambler, Yahoo, AltaVista, та Bing Поиск@Mail.ru посилання на які розташовані внизу сторінки:
Поисковик Нигма

при натисканні на них, ви перейдете з цим пошуковим запитом на обрану ПС, що так полегшує пошук, якщо Вам не сподобалися результати Нигмы.

Тепер повернемося до головної сторінки і звернемо увагу на:
Поисковик Нигма

тут розташовані найбільш часто використовувані інтернет ресурси за різними категоріями. наприклад Ви можете відправити смс:
Поисковик Нигма

про всіх сайтах писати не буду…

Так само внизу цієї сторінки є корисні посилання:
Поисковик Нигма

Тут Ви можете перейти на полегшену версію пошуковика (якщо у Вас повільне інтернет-з’єднання) або на мобільну версію (якщо з телефону або планшета), а так само встановити пошуковик Нигма за замовчуванням Ваш браузер або замість стартової (домашньої) сторінки.

Ну ось в принципі і вистачить розписувати цю ПС. Я ще не написав про деякі “фічі” нигмы, наприклад про їх форум, історію, розширений пошук, вибір мови та пошукачів, вибір місця розташування і налаштування. Ви самі можете в них розібратися з часом, якщо будете ним користуватися. А якщо щось не зрозуміло – пишіть у коментарях. Я обов’язково допоможу. Як бачите – це дуже цікавий і корисний пошуковик, який може істотно скоротити і спростити пошук інформації. Бути може Ви, як і я, теж полюбите його.