Прощай, Windows XP!

376

Сьогодні, 8 квітня 2014 року, сталося те, що багато хто боявся, а хтось чекав, а дехто взагалі не знав…
З цього дня корпорація Microsoft офіційно припиняє підтримку однієї з кращих своїх Операційних Систем – Windows XP.


Так так так… пройшло вже 13 років, як ця ВІСЬ була випущена, але все одно вона продовжує бути доволі популярною згідно з даними NetMarketShare на березень 2014 року:
Прощай, Windows XP!

Як бачите, Windows XP досі актуальна і тримається на другому місці в світі. Однак її термін вийшов…

З цього дня Майкрософт більше не буде технічно підтримувати своїх користувачів цієї ОС, а так же не будуть випускати оновлення для неї. До всього цього вони так само припиняють давати можливість завантажити їх офіційний антивірус для цієї ОС і не будуть випускати оновлення для нього теж.

Звичайно, можна користуватися і тим, що є зараз (у кого ОС і антивірус встановлені), але з часом є ризик того, сто Ви отримаєте вразливу і не захищену систему. Адже хоч користувачі часто і лають оновлення Windows з-за того, що після них буває багато “злітає”, але все ж вони дозволяють усувати знайдені розробниками помилки, баги, дірки і глюки системи, роблячи її більш сучасною.
Тому користуйтеся такою системою на свій страх і ризик, як говориться.

У зв’язку з цією подією, корпорація Microsoft підготувала спеціальний відеоролик, в якому вона показує, як багато часу і всього пережили разом з Windows (хоча це навіть більше відноситься до років, а не до ОС), а в кінці пропонує встановити Windows 8.1 =)

На цьому у мене все. Ну а наостанок хотілося б провести невеличке опитування…

Звичайно! Я ж досі не нею!
Непогана була “операційка”…
Ні, вона стара і вже нікому не потрібна.
Ніколи не любив і не ставив.
Та мені якось без різниці…

Голосувати
Результати