Вибираємо гаджет в подарунок до Дня захисника Вітчизни. Перша частина

258

Кожен має бажання що-небудь отримати в подарунок. Тим більше, що є привід для чоловіків і всіх тих, хто оберігає нашу Батьківщину, адже скоро 23 лютого – День захисника Вітчизни. Можна порадувати когось із близьких чи себе самого. Зробимо огляд можливих гаджет-подарунків до цього свята.

Комп’ютерна миша

Багато чоловіків по суті своїй діти до глибокої старості, які люблять ігри. Їх не відірвати від стрілялок, гонок, «стрілялок» і т. п. Програвати при цьому ніхто не любить. Що потрібно, щоб перемагати в таких іграх. Досвід і хороша периферія.

Чималу роль у цьому процесі відіграють комп’ютерні миші. Вони є основним знаряддям геймера. Миша Logitech G502 HERO має в своєму комплекті набір, що дозволяє обважнювати її під себе. Всього в наявності п’ять елементів обважнення, допомагають збалансувати пристрій.

Виріб оснащений сенсором роздільною здатністю 16 000 dpi, що значно збільшує шанси при прицілюванні. Ще у нього є 11 кнопок, які реально швидко запрограмувати і налаштувати.

Якщо виникає необхідність ведення снайперського вогню, то можна скористатися кнопкою, змінює чутливість. Остання налаштування залежить від типу прицілу, встановленого на той чи інший тип гвинтівки.

Цифровий ТВ-приставка

Ми живемо в епоху цифрового телебачення. Аналогове мовлення потроху відходить у небуття. Тому хорошим подарунком буде ТБ-приставка NVIDIA SHIELD TV.

Цей медіаплеєр оснащений можливістю підтримки декількох форматів відео, він подужає будь стриминговый сервіс та вимогливі Android-додатки.

Якщо у користувача ігровий ПК, то він оцінить можливість віддаленого підключення системного блоку до ТБ. Завдяки сервісу GeForce NOW реально замість дорогого апгрейда ПК, використовувати хмарні можливості NVIDIA.

Цікава приставка буде власникам ігрових консолей. З її допомогою, якщо немає доступу до телевізора, можна підключитися до SHIELD TV за допомогою Bluetooth і розважатися будь-якими мобільними іграми.

Для любителів риболовлі

На рибалці в наш час важко отримати нормальний улов без ретельної попередньої підготовки і хорошого інвентарю. Непоганим доповненням до гачкам, лескам і блеснам буде ехолот Deeper PRO+. Його можливості порівнянні з функціоналом невеликого сучасного персонального комп’ютера.

Пристрій оснащений рядом функцій. У їх число входить можливість створення берегових карт глибин на основі даних GPS-модуля, підключення до мобільного пристрою за допомогою Wi-Fi. Також Deeper PRO+ може сканувати як товщу води на глибину до 80 м, так і дальність закидання до 100 м.

Апарат компактний, що дозволяє його використовувати в різних варіантах: з берега, перебуваючи у човні або розташувавшись на льоду під час зимового варіанту риболовлі.

Комплект складається з самого ехолота, кришки для нічного використання, власника смартфона і мультитула Gerber DIME, що має дванадцять робочих інструментів.

з пластику. Він ударостійкий, має вагу 100 грам. При транспортуванні він займає мало місця, немає необхідності брати з собою сумку або іншу ємність. Можна просто покласти виріб в кишеню куртки або в бардачок автомобіля.

Тим, хто любить читати

Звичайні книги все ще зберігають популярність, проте їхні електронні аналоги теж у пошані, є непоганою альтернативою паперовому носієві. В їх пам’яті може вміститися кілька сотень томів великих обсягів. Дисплеї сучасних електронних книг енергоефективні, тому читати можна без побоювання відключення на протязі довгого часу.

Пристрій ONYX BOOX Monte Cristo 4 має алюмінієво-магнієвий корпус, захисне скло ASAHI. Підтримується велика частина наявних форматів файлів. Якщо в тексті зустрінуться іноземні визначення, чи є можливість їх перекладу.

Серед іншого функціоналу варто відзначити наявність підсвічування MOON Light+. Екран має щільність пікселів рівну 300 ppi. Одержуване зображення повністю відповідає якості сучасної поліграфії на папері. Виріб має обкладинку, яка не тільки захищає його від ушкоджень, але і при закритті, переводить книгу в сплячий режим.

Джерело: http://astral-td.com.ua/