Які персонажі повернуться в ” матриці 4: воскресіння»

25

Як відомо, цього року нас чекає повернення « матриці » на великі екрани, і частина акторського складу повернувся для четвертої частини з підзаголовком « воскресіння ».

Хоча деталі нового фільму залишають бажати більшого, є передумови, що він стане своєрідною передачею естафети для створення чергової трилогії. Як би там не було, вже зараз відомо зрозуміло, що ” матриця: воскресіння » матиме ефект ностальгії – завдяки акторам і їх персонажам, яких ми бачили раніше. І, на щастя, їх тут чимало.

кіану рівз у ролі нео

У фільмі ” матриця: революція » нео вдається здолати агента сміта, при цьому, жертвуючи власним життям. Незважаючи на рішення героя врятувати світ від лиходія і грізної армії машин, оракул натякає, що одного разу нео може повернутися – і, як ми бачимо, це станеться в « матриці: воскресіння ». Трейлер стрічки, схоже, підтверджує, що персонаж кіану рівза забув, хто він такий, але з великою часткою ймовірності багато речей з часом поміняються.

керрі-енн мосс в ролі трініті

Як і у випадку з нео кіану рівза, керрі-енн мосс також повертається до ролі трініті в прийдешньому блокбастері. Як ми пам’ятаємо, вона загинула в ” матриці: революція », але на даний момент складно припустити, як саме вона повернеться до життя в « воскресіння ». Зрозуміло, обидва персонажі, здається, знову знаходяться всередині матриці, не пам’ятаючи один одного і події оригінальної трилогії.

яхья абдул-матін ii в ролі морфеуса

Довгий час передбачалося, що яхья абдул-матін ii грає молоду версію морфеуса в новій ” матриці », і перший трейлер підтвердив чутки. До цих пір незрозуміло, чому відбулася ця зміна, але відомо, що студія не зверталася до лоуренса фішборна. Це означає, що є особлива сюжетна причина, по якій морфеуса грає новий актор, і, можливо, це пов’язано з подорожами в часі.

ламбер вільсон в ролі меровінгена

Як ми пам’ятаємо, ламбер вільсон зіграв другорядну роль у двох сиквелах ” матриці », де він постав у ролі меровінгена. Будучи однією з найстаріших програм в матриці, мабуть, меровінген діяв як магістраль даних в цифровому вигляді і очолював банду вигнанців – програм, які повинні були бути видалені з матриці, але тепер входять у володіння меровінгена. Передбачається, що колись персонаж мав великий вплив на матрицю, але згодом був засліплений владою і багатством. Доля меровінгера в кінці трилогії залишається невідомою, але вілсон повертається до ролі в « матриці 4 », хоча в ролику він не був показаний.

джада пінкетт-сміт у ролі ніоби

Кілька звітів вказували на те, що « матриця: воскресіння » обрадує фанатів і іншими поверненнями, однією з яких є джада пінкетт-сміт зі своєю роллю ніоби. Капітан логоса і тимчасова коханка морфеуса, ніоба була ключовим учасником людського опору і залишилася жива в кінці оригінальної трилогії, тому її повернення має сенс.

даніел бернхардт в ролі агента джонсона

Хоча джонсон не так відомий, як його колега сміт, він був ще одним комп’ютеризованим лиходієм в оригінальній трилогії, і особливо в ” матриці: перезавантаження ». Актор даніел бернхардт повернеться до образу персонажа, але невідомо, якою буде його роль і чим він буде займатися, і він, також як і меровінген, ще не з’являвся в маркетингу. Джонсон постійно був проблемою для нео, трініті і морфеуса в « перезавантаження », в тому числі і під час захоплюючої гонитві на автостраді.

хто може зіграти агента сміта?

Цікаві та відверті коментарі хьюго уівінга нещодавно розкрили, що спочатку він повинен був повторити роль агента сміта в ” матриці: воскресіння », але, коли дати зйомок були перенесені, плани помінялися. У зв’язку з цим почали з’являтися теорії, що інший актор зіграв агента сміта у фільмі, і головний претендент – джонатан грофф, якого ми бачили в трейлері, що сидить навпроти лео. Проте, поки що це лише припущення.