Windows 10 припиняє безкоштовне оновлення

400

Як багато хто знає, що після виходу Windows 10, всім користувачам попередніх версій Windows пропонувалося абсолютно безкоштовно оновитися до нової версії (значок в треї про це натякав). На сайті є не скільки статей з приводу того, як прибрати іконку оновлення або ж навпаки, як зробити щоб вона з’явилася, а так само як відкотитися до попередньої версії.
Припинення безкоштовного оновлення Windows 10

Цей крок від корпорації Microsoft дозволив зробити так, що на даний момент кількість активних користувачів Windows 10 досягла понад 300 мільйонів.
Однак, не всі користувачі досі “горять бажанням переходити на нову версію Windows. Тим більше, як мені стало відомо, незабаром вийде оновлення на Windows 10, яке вдвічі збільшить кількість рекламних блоків у Пуску (було 5, а стане 10). Це як одне з нововведень.

Як повідомив Юсуф Мехді, віце-президент Microsoft по стратегії і маркетингу, 29 липня 2016 року операційна система стане платною. За оновлення до версії Home доведеться заплатити 119 доларів. Так що якщо Ви до цих пір не оновилися безкоштовно, у Вас ще є шанс оновитися безкоштовно, але чи варто воно того?