Правила SEO – позиціонування блогу WordPress

  221

  Після створення сторінки кожен веб-майстер хотів би, щоб його сторінка з’являлася на високих позиціях в результатах пошуку. Процес прагнення до цього стану називається позиціонуванням сторінки. Щоб наші дії вступили в силу, ми повинні слідувати принципам SEO (пошукової оптимізації), що зробить нашу пошукову систему дружньою для нашого сайту. У цьому пості я познайомлю вас з правилами, які дозволять вам добре позиціонувати свій блог на WordPress. Для кращого ефекту використовуйте їх всі відразу.

  Основне правило – зміст блогу
  Найважливіший принцип SEO. Без хорошого якісного контенту наш сайт ніколи не буде в хорошому стані. Зміст повинен бути цікавим і унікальним. Якщо користувачам, які читають блог, це буде цікаво, вони почнуть рекламувати (посилання) в Інтернеті самі. Слід пам’ятати, що веб-сайт, створений для користувачів і не оптимізований для пошукових систем, завжди краще позиціонується, ніж веб-сайт, створений на 100% для пошукових систем. Також пам’ятаймо, що боти не можуть бачити сторінку, вони тільки читають її – зовнішній вигляд для них не важливий, утримання важливо. Крім того, найбільш важливими є початкові рядки коду, які зазвичай містять заголовок і опис сторінки.
  Зміст блогу також включає коментарі. Це часто середовище проживання спаму, яка містить непотрібний контент і посилання на підозрілі сайти. Щоб зменшити кількість спаму, ми встановлюємо плагін анти-спаму:
  Growmap Anti Spambot Plugin – плагін антиспам. Додає поле в розділі коментарів, яке ви повинні вибрати, щоб мати можливість надсилати коментарі. Поле генерується в javascript, що робить його невидимим для ботів. Альтернатива: Gab Captcha 2

  Якщо у нас вже є ідеї для цікавого контенту, прийшов час оптимізувати для пошукових систем.

  Оптимізація коду сайту
  Заголовок блогу і сторінки – найважливіший елемент коду в теге title

  Tutaj musi być tytuł!

  На основі цього тега боти визначають зміст сторінки. Цей тег не може бути порожнім. Ну як заголовок буде містити ключові слова. Правильно вибраний заголовок дуже допомагає в позиціонуванні.

  Структура сторінки – ось заголовки, які повинні використовуватися по порядку від найбільш важливих вниз: h1, h2, h3 … Заголовок h1 інформує про те, про що інша частина сторінки, і ми використовуємо його лише один раз. Добре включити в нього ключові слова. Далі заголовки h2, h3 використовуються для поділу сторінки на частини. Заголовок h2 можна використовувати 2 рази, h3 – 3 рази. Але не перестарайтеся. Зміст заголовків вважається більш важливим для Google.

  Опис тега – цей тег відображає опис сторінки в результатах пошуку. Він створений для користувачів, він не впливає на позиціонування.

  Атрибут alt для зображень – це альтернативний текст, який інформує видобуток про зміст зображень. Оскільки видобуток не може прочитати вміст зображень, правильно обраний текстовий атрибут у формі ключового слова може допомогти краще позиціонувати сторінку. Цей атрибут корисний при пошуку зображень в Google по заданому ключовому слову. Після введення даного слова пошукова система відобразить зображення з нашого сайту, описані по ключовому слову.

  Оптимізація внутрішніх посилань – ми використовуємо атрибут title для посилань, який представляє собою текст, який відображатиметься після переміщення курсору на посилання. Повідомляє про зміст, розташованому по посиланню. Крім того, також важливо розміщувати відповідні фрази (ключові слова) в утриманні посилання, Тобто відображена частини. Текст «Натисніть тут» мало говорить про зміст посилання. Посилання повинні вести на існуючі сторінки.

  Маркери, виділені жирним шрифтом – використання жирним шрифтом / курсивом для даного слова інформує користувачів і завантажує, що слова є більш важливими і більш важливими.

  Ключові слова – ми використовуємо ключові слова в тексті сторінки. Як користувачі, ми шукаємо інформацію, вводячи ключові слова в пошуковій системі. Щоб наш сайт знаходився в результатах пошуку при написанні контенту, ми повинні використовувати ці слова. Ключові слова розміщуються у змісті записів. Включення цих слів в тег ключових слів не впливає на позиціонування, оскільки Google більше не включає цей тег.

  Імена файлів – наприклад, розміщені зображення повинні мати назви ключових слів, які використовуються на веб-сайті. Замість, наприклад, 01.jpg використовуйте ім’я, наприклад, easeus. Ми використовуємо тире “-” для розділення імен.

  Покращена внутрішня посилання
  Відповідні посилання всередині блогу дозволяють легко переміщатися по сторінці, що збільшує кількість відвідуваних сторінок і в той же час допомагає в позиціонуванні. Для цього ми використовуємо: посилання в нових повідомленнях на існуючі повідомлення, створення тегів сторінок та додавання посилань на аналогічні записи під публікацією.
  WP-PageNavi – плагін замінює метод навігації за замовчуванням (попередня / наступна сторінка) значно поліпшеним інтерфейсом, відображає кількість сторінок. Ви можете вибрати будь-яку сторінку, і відображається загальна кількість сторінок. Ефект плагін схожий на мій блог, перейшовши на головну сторінку.

  Формат прямих посилань WordPress
  Формат посилання за замовчуванням: https://traxter-online.net/?p=1327
  Однак цей формат не дуже зручний як для користувачів, так і для ботів. В ідеалі заголовок посилання повинен збігатися із заголовком посту. Для цього перейдіть в кабіну >>> Настройки >>> Прямі посилання >>> виберіть потрібний формат і введіть фразу /% postname% / .
  Щоб цей формат працював у файлі .htaccess, ми вставляємо формулу (вона зазвичай додається сама, але на деяких серверах її потрібно вставляти вручну):

  # BEGIN WordPressRewriteEngine OnRewriteBase /RewriteRule ^index.php$ - [L]RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-fRewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-dRewriteRule . /index.php [L]# END WordPress

  Оновлення: починаючи з версії 3.3 Worrdpress дозволяє автоматично вибирати цей формат посилання, встановивши прапорець «Ім’я».

  Установка плагіна SEO
  Плагін представляє собою комплексну адаптацію до блогу SEO вимогам. Це дозволяє, серед іншого усунути повторюваної контент шляхом відключення індексації вибраних посилань і налаштування заголовку, опису та ключових слів для домашньої сторінки та окремих записів. Більш широке опис запису: SEO плагіни для WordPress і оптимізація блогів для пошукових систем.

  Карта сайту
  Важливим кроком є створення карти сайту для ботів і користувачів. Карта для ботів являє собою XML-файл зі списком посилань в нашому блозі, що значно полегшує індексацію сторінки, оскільки боти не повинні самі шукати посилання, і вони отримують їх в треї. Карта також надає деяку додаткову інформацію про ссылке – дату останнього оновлення, частоту змін, термін дії порівняно з іншими URL-адресами на цьому сайті. Все про карти сайту і протоколі карти сайту можна знайти за адресою: sitemaps.org
  Для створення карти для ботів краще всього використовувати додатковий плагін, наприклад, Google XML Sitemaps . Після установки і активації плагін буде автоматично створювати / змінювати файл Sitemap при публікації нового запису або зміну існуючих і повідомленні пошукових систем.
  Кілька модифікацій можуть бути зроблені.
  – у розділі «Пріоритет введення» виберіть опцію «Не використовувати автоматичний розрахунок пріоритетів»