Що робити, якщо компютер хоче завантажитися, але не може

616

Якщо Ви зіткнулися з такою проблемою, коли комп’ютер намагається завантажитися, але на момент появи логотипу (коли відбувається завантаження ОС) він перезавантажується і так постійно, то ця стаття для Вас.
Відразу поясню – причина тут у відеокарті. І тут два варіанти – хороший і поганий.

Якщо гарний, то швидше за все драйвера “злетіли” і їх потрібно заново встановити.
Ну а якщо поганий, то ваша відеокартка згоріла і потрібно її замінити.

Отже, якщо з поганим варіантом все зрозуміло – пішов і купив таку ж або потужніший (тут ще від заліза залежить), то з хорошим потрібно розібратися.

Для того, щоб перевстановити драйвера відеокарти, потрібно мати їх на диску (установчий, дається при купівлі нового системного блоку або відеокарти). Тому заздалегідь подбайте про те, щоб вони у вас були.

Тепер потрібно завантажитися в Безпечному режимі. Для цього після того, як включили комп’ютер, тиснемо клавішу F8 не перестаючи поки не запуститися вибір завантаження (Safe mode (Безпечний режим)).

Потім потрібно або в Диспетчері пристроїв (ПКМ на Моєму комп’ютері – Властивості – Диспетчер пристроїв (це для Windows 7). Для Windows XP потрібно ще увійти на вкладку Устаткування) видалити драйвер (див. скрін):


або зайти в Панель управління – Установка і видалення програм і там видалити все, що пов’язано з відеокартою.

Ще можна вручну. Тоді потрібно увійти в системну папку WINDOWS\SYSTEM32 і знайти там всі файли належать до відеокарти. Зазвичай їх 2-5 штук, що мають в назві nv***.dll (*.sys, *.vxt , *.drv і *.inf )(це для NVIDIA). Цей спосіб більше підійде для тих, хто розуміється.

Після того, як всі драйвери відеокарти видалені, перезавантажуємося. Запускаємо комп’ютер у звичайному режимі система напише нам не вистачає драйверів для запуску. Вставляємо диск і встановлюємо. Це буде самий правильний варіант.

Можна ще встановити драйвера відразу після того, як їх видалили в безпечному режимі.

Ну і після установки драйвера потрібно так само перезавантажитися.

Так само існують спеціальні програми для видалення драйверів, наприклад Treexy Driver Fusion. Зупинятися на ній докладно не буду, там і так все зрозуміло.
Что делать, если компьютер хочет загрузиться, но не может

Что делать, если компьютер хочет загрузиться, но не может

До речі, якщо комп’ютер перезавантажується навіть не завантажуючи логотип, а десь на рівні BIOS’У, то справа криється в Оперативній пам’яті. Якщо точніше, то зазвичай це буває у випадку неправильної установки оперативної пам’яті.