Як підвищити FPS

474

Збільшити FPS потрібно в основному в іграх. Часто це поняття плутають так, що називають “зменшити FPS”. Насправді потрібно саме підвищувати даний показник.
Для чого саме збільшувати? Це випливає з самого поняття FPS, а саме – це кількість кадрів в секунду. Відповідно чим більше кадрів в секунду Вам буде відображено, тим гра (картинка в цілому) буде плавніше.
Підвищення ФПС схоже на те, що описано в статті Як зменшити пінг. Пінг ж так само впливає на швидкість відображення картинки, але в ньому більше “замішана” швидкість інтернету, а в ФПС продуктивність комп’ютера і системи в цілому, але про все це тепер детальніше…

1) Оновлення комплектуючих.

Найдієвіший і стовідсотковий спосіб. Схожий з тим, як поміняти провайдера або тарифу для збільшення швидкості інтернету, що дасть менший пінг.
Ось тільки для зменшення ФПС потрібно буде міняти і процесор і оперативну пам’ять як мінімум.
Відповідно чим новіше і потужніше ці комплектуючі, тим ФПС буде більше.
Так само непогано замінити монітор з більш високою частотою оновлення т. до. вона так само впливає на показник FPS.
От тільки не всім хочеться заради цього змінювати комплектуючі, тому йдемо далі.

2) Оновлення драйверів.

Як і у випадку з пінгом, ніж драйвера новіше, тим краще себе почуває система і розкриває свій потенціал. Тим самим збільшується продуктивність.
Наголошувати увагу потрібно на оновлення драйверів для відеокарти.

3) Налаштувати відеокарту.

На сайті є стаття Налаштування відеокарт AMD і Nvidia на продуктивність в якій описано в цих відеокартах потрібно налаштовувати. Ось тільки намагайтеся налаштовувати так, щоб якість картинки було гірше.
Проста істина – чим більше FPS, тим гірше якість картинки. Правда якщо потужне залізо і справляється, то “картинкою” жертвувати не доведеться.

4) Налаштувати гру.

В налаштуваннях самої гри, в яку граєте, існують параметри відображення і графіки. Десь їх більше і розширені, а десь і зовсім пару пунктів. Однак потрібно налаштувати гру так, щоб картинка була гірше. Як вже писалося вище, потрібно жертвувати якістю картинки для того, щоб пограти без “лагів” і “гальм”.
Раджу звернути увагу на параметри з роздільною здатністю і зробити його менше. Хоча і вийде так, що всі в грі стане “квадратиками” і однотипним, але Ви помітите так що швидкість гри зросла.

5) Налаштувати Windows.

Налаштування зводиться до того, щоб зменшити навантаження на продуктивність системи.
Першим ділом потрібно вимкнути і закрити непотрібні програми. Наприклад браузер, скайп, торрент клієнт і все інше.
Адже чим більше відкрито програм, тим більше виділяється ресурсів на них і менше залишається на гру, в якій у Вас низький FPS.

Так само можете зайти в Пуск -> Панель управління -> Система (або ПКМ по “Мого комп’ютера” -> Властивості) і в Додаткових параметрах Швидкодії встановити Найкраще быстройдействие.


Цим самим Ви приберете всі візуальні ефекти системи. Вид вийде дуже вуж стародавній Fufu , зате ОС не буде витрачати ресурси на них.

Так само можна спробувати відключити деякі служби, але це рідко коли допомагає.

Можна відключити так само антивірус і фаєрвол.

Загалом як можна краще зробіть так, щоб система витрачала ресурси тільки на гру.

Можете скористатися розгоном (якщо дозволяє процесор і відеокарта), тільки будьте обережні.

Ось так в принципі легко можна збільшити FPS в іграх. Якщо у Вас є свої способи підвищення ФПС, то пишіть в коментарях.