Прибираємо Пошук відповідності в інтернеті

412

Повинно бути багатьом знайомим ситуація, коли на комп’ютері є файл з невідомим розширенням і при його відкритті з’являється вікно з пошуком програми в інтернеті. Хоча я тут трохи прибрехав. У цьому вікні на вибір дається два варіанти: Пошук відповідності в інтернеті і Вибір програми зі списку вручну. Якщо в першому варіанті (хто пробував) Ви не знайдете потрібного (як правило в абсолютній більшості випадків), то у другому варіанті Вам потрібно буде вибрати з вже встановлених програм на комп’ютері ту, яка зможе (як хотілося і передбачалося б) відкрити цей файл.

І тому найчастіше вдаються до другого способу. Питається, а навіщо взагалі потрібно це безглузде діалогове вікно, якщо воно не допомагає?
Звичайно ж, можна запросто створити асоціацію файлу з програмою, що, в принципі, повторює вищеописані дії з пошуком програми.
І навіть так видно що таке діалогове вікно мало кому потрібно.

Отже, прибираємо і відключаємо діалогове вікно Пошук відповідності в інтернеті.

1) Відкриваємо Редактор реєстру (Win+R – > вводимо regedit) , а потім переходимо в гілку:
Для Windows 7 і 8
HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Policies\Explorer

Для Windos XP
HKEY_LOCAL_MACHINE\Software\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Policies\System

Убираем Поиск соответствия в интернете

2) Натискаємо ПКМ по вільному місцю у полі праворуч і створюємо параметр DWORD (верхнє меню Правка – Створити параметр DWORD) і ім’ям NoInternetOpenWith

3) Змінюємо його значення (2 рази клацаємо по ньому) на 1
Убираем Поиск соответствия в интернете

Всі. Тепер можна і перезавантажитися.

Примітки:

1) Якщо не вийшло з першого разу, то перевірте всі і щоб назви і значення були такими, як тут написано і без пробілів.

2) Якщо діалогове вікно Windows XP залишилося, то перйдите в гілки HKEY_CURRENT_USER \ Software \ Microsoft \ Windows \ CurrentVersion \ Explorer і HKEY_LOCAL_MACHINE \ Software \ Microsoft \ Windows \ CurrentVersion \ Explorer
І створюємо там параметр InternetOpenWith зі значенням 0

3) Якщо не хочеться “копатися” в реєстрі, то для Windows XP можна перейти по шляху:
Пуск -> Виконати -> вводимо gpedit.msc -> Конфігурація користувача -> Адміністративні шаблони -> Система -> Управління зв’язком через інтернет -> Параметри зв’язку через інтернет -> Вимкнути службу зіставлення файлів інтернету

Убираем Поиск соответствия в интернете

Клацаємо 2 рази і Вмикаємо
Убираем Поиск соответствия в интернете

Тиснемо Застосувати і ГАРАЗД

4) Якщо захочете все повернути – видаліть створений параметр.

Якщо все зробили правильно, то таке діалогове вікно більше не з’явиться і при кліці на невідомий файл Вас “перекине” на вікно вибору програм з вже встановлених. Що Ви і так зробили і без цього вікна.

До речі, на замітку, можна скористатися такою програмою яка відкриває практично будь-які файли і не морочитися з цього приводу.

Або ж, що набагато простіше і краще, скористатися програмою, яка замінює це вікно Відкрити за допомогою, і більше не буде труднощів з відкриттям невідомих файлів.