Одноразові поштові скриньки (e-mail)

458

Якщо Ви більш-менш просунутий користувач Інтернету, то Вам повинно бути знайомі такі ситуації, коли потрібно зареєструватися на якому-небудь форумі або сайті-сервісі лише один раз. Адже багато сайтів зараз вимагають реєстрації як для відправки повідомлення, так і для роботи, але часто буває таке, що в подальшому немає потреби використовувати цей e-mail. Наприклад Вам потрібно завантажити якийсь файл на сайті, а для завантаження потрібна реєстрація на сайті. Знайоме? Або ж потрібно залишити питання, а потім просто дивитися відповіді. Або ж реєстрація в каталогах різних. Загалом може бути багато ситуацій. Ось для таких цілей вже давно придумали одноразові (тимчасові) e-mail (поштові скриньки). Ними можна скористатися для миттєвого отримання своєї поштової скриньки, зареєструватися на якому-небудь сайті, отримати посилання для активації (а іноді і вона навіть не потрібна) і можна забути.
Для створення таких ящиків не потрібно вигадувати собі ім’я і пароль, а так само всякі додаткові питання і вводити номер телефону. Загалом можна створити за секунду.

Навіщо потрібні тимчасові поштові скриньки?

Крім того, що було описано вище, ці e-mail допоможуть Вам “не світити” свій основний (постійний) e-mail. Адже як часто буває, після такої звичайної реєстрації із зазначенням поштової скриньки, Вам можуть почати приходити безліч листів з розсилкою як від самого сайту, на якому реєструвалися, так і зовсім ліві – спам. Думаю мало кому буде добре від того, що на їх пошту будуть приходити листи із рекламою або якимись посиланнями.
Загалом Ви самі можете зрозуміти для чого Вам знадобиться поштову скриньку на один раз.
Основним мінусом в таких ящиках є те, що в подальшому Ви не зможете отримати доступ до нього (після вилучення). А це може стане в нагоді тоді, коли Ви зареєструвалися на якому-небудь форумі і забули від нього пароль. Але це вже випадок не для одноразового користування і Вам потрібно вирішити в яких випадках користуватися таким тимчасовим поштовою скринькою, а в яких ні.

Тепер перейдемо безпосередньо до сервісів, які дозволяють створити і використовувати тимчасові поштові скриньки (e-mail).

10 Minute Mail – самий знаменитий і популярний сервіс одноразових е-мейлів. І це виправдано. Адже Вам потрібно перейти за посиланням і Ви відразу ж отримаєте свій (випадково згенерований) тимчасову поштову скриньку (тривалість існування – 10 хвилин). У цій же вкладці можна відразу бачити список вхідних повідомлень, а при необхідності прям там же продовжити термін ще на 10 хвилин (якщо не вистачить часу). У спеціальному полі можна відразу виділити і скопіювати Вашу адресу, а потім вставити куди потрібно і зробити свої справи.


При використанні слід знати, що цей сервіс блокує вкладення і якщо відповідати на листи, то російські букви будуть зіпсовані і нечитаності.

CrazyMailing – хороший поштовий сервіс одноразових e-mail. Те ж саме, що і у попереднього сайту, тільки більш красивий дизайн і є можливість перенаправляти пошту на свій (реальний) поштова адреса.
Одноразовые почтовые ящики (e-mail)

Чим хороша функція перенаправлення? Та тим, що Ви “світіть” десь там при реєстрації лише тимчасовий і не потрібну адресу, а вся потрібна інформація (як було написано вище, наприклад логін та пароль для форумів) пересилається до Вас на існуючий скриньку і зберігається. Виходить спамерам дістанеться ящик, якого більше немає, а Вам прийде лише потрібна інформація. Зручно.

Temp-Mail – хороший, красивий, зручний, сучасний. Спочатку створюється 2 години і за що залишився часом можна стежити зверху
Одноразовые почтовые ящики (e-mail)

Зверніть увагу на ліву панель – в ній можна відразу скопіювати адресу, оновити листи, змінити поштову адресу (із зазначенням свого логіна, вибором сервісу і часу), продовжити термін (по 1 годині за клік) і видалити скриньку.

mailspeed – ящик на 30 хвилин, можна продовжити так само і придумати свій
Одноразовые почтовые ящики (e-mail)

yopmail – трохи “кривий” в плані дизайну (особисто у мене), але дозволяє зберігати до 5 днів і підтримує вкладення
Одноразовые почтовые ящики (e-mail)

Guerrilla Mail – простенький англомовний сервіс, перекладений на російську. Підтримує кирилицю, можна створити зі своїм іменем (логіном) і доменом (що йде далі @). Створюється на 15 хвилин
Одноразовые почтовые ящики (e-mail)

Кілька англомовних сервісів, які допоможуть створити тимчасовий e-mail. Відрізняються простотою і аскетизмом. Вам потрібно лише вибрати логін (ім’я), ввести в полі, вибрати час існування і отримати адресу:
TempEMail
spamfree24
Jetable

Існують ще сервіси, які перенаправляють пошту на Ваш ящик, то пишіть скрізь Їх адресу.
Не зрозуміли? Простіше…
Ви реєструєте тимчасовий ящик, потім прив’язуєте його до свого основного, а потім скрізь, де потрібно, залишаєте тимчасову пошту, але листи будуть приходити і на основний ящик теж.
Такі сервіси потрібні для того, щоб часу було більше і щоб розсилку здійснювати зазвичай. Загалом ось вони – СпамГурман, Melt Mail, UnMail, Mailexpire

Ну ось і все на цьому. Для створення тимчасового e-mail вистачить і парочки. Решта лише для ознайомлення.
Наостанок хочу зауважити, що деякі сервіси та сайти не дають реєструватися за допомогою цих сервісів і пишуть що їм потрібні нормальні – від Rambler, Gmail, Yandex, Mail і т. п. Раджу тоді або використовувати інший сервіс (або домен) або ж створити одну пошту, спеціально для спаму.