Віртуалізація і ізоляція додатків, пісочниці

  296

  Cameyo

  Ліцензія: безкоштовно

  Опис:
  додаток для створення переносимих і віртуалізованих версій програм. Додаток працює таким чином, що воно відстежує зміни, що відбуваються в системі (файли + реєстр) під час установки програми, яку ми хочемо віртуалізувати. Потім з усіх досліджуваних елементів створюється один виконуваний файл, який можна запустити на будь-якому комп’ютері без необхідності установки, а також скопіювати на USB-накопичувач. Додатки, створені і запущені таким чином, працюють в ізольованому середовищі, вони не змінюють системні налаштування.

  Додаток здається дуже цікавим, а головне, воно абсолютно безкоштовне і може стати альтернативою VMware ThinApp. Однак слід пам’ятати, що створені таким чином програми не співпадають з технологією Thinstall / PortableApps – на диску створюються файли і записи реєстру, які залишаються після закриття програми, але не розкидаються в будь-якому місці, просто зібрані в спеціальному каталозі / ключі реєстру.

  Навчальний посібник: Cameyo: створення віртуальних і портативних додатків

  Скачати : остання версія (потрібна установка)

  Знімок екрана:

  Sandboxie

  Ліцензія: безкоштовно для особистого користування
  Платформа: Windows 2000 / XP / Vista / 7/2003 (підтримка 32 і 64 біт)

  Опис:
  Додаток для запуску програм в закритій «пісочниці» (sandbox), яка запобігає зміна файлів на диску, ключів в реєстрі. Це дозволяє безпечно запускати веб-браузери, і всі завантажені файли перехоплюються і не можуть вносити зміни в систему.

  Підручник: Sandboxie – запуск програми в «пісочниці»

  Скачати : остання версія (потрібна установка)

  Знімок екрана:
  Виртуализация и изоляция приложений, песочницы

  GeSWall

  Ліцензія: безкоштовно
  Платформа: Windows 2000 / XP / Vista / 7 (підтримка 32-розрядних і 64-розрядних)

  Опис:
  Додаток дозволяє запускати ізольовані програми, які мають обмеження на доступ і зміна системних ресурсів. Програми, що працюють в ізольованому режимі, не мають права змінювати дискові файли і ключі в реєстрі. Це дозволяє безпечно працювати в Інтернеті і запускати невідомі програми без ризику зараження вашої системи.

  Підручник: GeSWall – ізоляція додатки на основі політики обмеження доступу

  Скачати : остання версія (потрібна установка)

  Знімок екрана:
  Виртуализация и изоляция приложений, песочницы