Чому виникає помилка «704» та методи її розвязання

377

Якщо в системі існують проблеми з’єднання, то найчастіше виникає вікно з кодом «704». Така помилка означає, що в конфігураційних установках вказані неправильні налаштування зворотного зв’язку недійсний або вказаний неправильно.


Спочатку, варто перевірити всі налаштування з’єднання з мережею. Якщо помилок ви не виявили, варто провести детальний аналіз. Необхідно перевірити підключений кабель мережі до модему і, відповідно, до комп’ютера. Якщо все в порядку, спробуйте витягти шнур з пристрою і вставити його назад, до появи характерного звуку.

Далі, слід повірити мережевий адаптер. Натискаємо на кнопку «Пуск». Вибираємо пункт «Виконати». У рядку прописуємо наступне: «ncpa.cpl» і натискаємо кнопку підтвердження.
Почему возникает ошибка «704» и методы её решения

У вікні знаходимо пункт «Підключення по локальній мережі» і натискаємо на нього правою кнопкою миші один раз. У випадаючому меню відзначаємо позицію «Включити». Після цього закриваємо всі програми, перезавантажуємо комп’ютер. Вимикаємо модем на 5 хвилин і заново підключаємо його до комп’ютера.

Якщо проблема повторюється, необхідно оновити IP-адресу комп’ютера в суворій відповідності з протоколом TCP/IP. Для цього потрібно відкрити командний рядок. Для цього в розділі «Виконати» прописуємо команду «command» і натискаємо кнопку підтвердження. У командному рядку забиваємо команду «ipconfig /renew» і натискаємо Enter. Після цього, IP адреса оновиться. Проблема з помилкою «704» буде вирішена. Якщо ж помилка виникає знову, необхідно звернутися в технічну підтримку провайдера.