В steam з’явився безкоштовний захоплюючий хоррор dagon: by h. P. Lovecraft

19

Щедрі талановиті люди з польської інді-студії bit golem випустили безкоштовну пригоду dagon: by h. P. Lovecraft в steam-ігроадаптацію оповідання говарда лавкрафт»дагон”. Дії гри відбуватимуться в божевільному від морфіну розумі колишнього морського офіцера, який поринаетсяв гарячкові жахи свого одурманеного свідомості. Подорож по світу dagon: by h. P. Lovecraft займе у вас не більше 30 хвилин, але за словами розробників«воно назавжди змінить те, як ви дивитеся на океан».

Кособенностям гри студія bit golem віднесла повністю озвучену тривимірну містіческуюповесть, автентичну точку зору розробників на історію зародження міфів октулху і можливість по-новому поглянути на оригінальну історію, її автора і возліяніена культуру твору г.ф. Лавкрафта.

Такожепольські автори гри про батька дагона ненав’язливо просять купити необовязательноедополненіе (аудіокнигу і електронну версію книги з концепт артами), якщо вампонравілся dagon: by h. P. Lovecraft і ви хотітеподдержать майбутні проекти студії і отримати приємні бонуси від розробників.