У guild wars 2 розпочався відкритий бета-тест доповнення end of dragons

41

Сьогодні почалося фінальне бета-тестування доповнення end of dragons для mmo guild wars 2 і триватиме воно до 3 грудня, даючи гравцям можливість пограти з усіма дев’ятьма елітними спеціалізаціями доповнення разом. Крім того, вони вперше зможуть спробувати облогову черепаху, громіздкий засіб пересування end of dragons для спільної гри. На честь старту бета-тестування розробники поділилися свіжим роликом де показали новий зал для гільдії який стане доступний для отримання в новому доповненні.

Якщо ви ще не грали в guild wars 2 — зареєструйте акаунт за цим посиланням.

Щоб приєднатися до веселощів, увійдіть в гру і створіть бета-персонажа, натиснувши на один з порожніх слотів з написом beta на екрані вибору персонажа. Ви зможете вибрати будь-яку з дев’яти елітних спеціалізацій guild wars 2: end of dragons. Персонаж почне гру в місті lion’s arch на 80-му рівні, з обраної елітної спеціалізацією, зовнішнім виглядом і відповідним спорядженням.

Ви можете досліджувати відкритий світ або випробувати групові режими гри. Приєднатися до режиму ” мир проти миру “(world vs. World) і структурованому pvp можна на панелі, розташованій в лівому верхньому кутку інтерфейсу. Щоб випробувати свої сили в fractals of the mists (інстанс для груп), відвідайте форт fort marriner в lion’s arch і увійдіть в портал.

Arenanet і ncsoft продовжать розповідати більше про розширення на своїх каналах twitch і youtube через серію прямих трансляцій, і в перші місяці 2022 року вас чекає ще багато сюрпризів. Guild wars 2: end of dragons вийде в лютий 2022 року.