Для ручної активації Windows 10 можна буде використовувати ключ від Windows 7, 8 або 8.1

417

Для ручної активації Windows 10 можна буде використовувати ключ від Windows 7, 8 або 8.1

Вчора Microsoft випустила нову збірку Windows 10 Insider Preview, яка містить вельми несподівана зміна в механізмі активації операційної системи. Зокрема, на численні прохання інсайдерів, компанія спростила процес активації, дозволивши використовувати ліцензійні ключі продукту попередніх версій операційної системи.

Це означає, що відтепер для успішної активації «десятки» користувачі можуть використовувати ключ від Windows 7 або Windows 8/8.1.


Перед запуском релизной версії Windows 10 компанія оголосила, що нова операційна система буде доступна як безкоштовне оновлення для всіх користувачів Windows 7 і 8/8.1 аж до 29 липня 2016 року. Але скористатися цією пропозицією можна тільки у разі використання легальної і активованої копії «сімки» або «вісімки».

При оновленні поточної операційної системи до Windows 10 ключ продукту попередньої версії автоматично асоціюється з Windows 10, комп’ютеру присвоюється унікальний ID на серверах Microsoft, а система активується сама при першому підключенні до Інтернету. Тим не менш, автоматична активація спрацьовує не завжди, і для активації Windows 10 користувачам доводиться зв’язуватися зі службою підтримки Microsoft.

На щастя, тепер для активації можна використовувати ключ продукту Windows 7, 8 або 8.1, і це також поширюється на копії Windows 10, встановлені з нуля, а не шляхом оновлення.

Важливо відзначити, що зараз такий спосіб активації підтримується тільки в Windows 10 Preview build 10565 і недоступний користувачам публічної версії операційної системи. Їм, ймовірно, доведеться дочекатися виходу першого великого оновлення.