Студія platinumgames хотіла б перенести star fox zero на switch

119

Оскільки nintendo перенесла майже всі ігри wii u на switch, схоже, що багато користувачів готові забути, що wii u коли-небудь була консоллю. Це не означає, що кожна гра зробила стрибок, наприклад, що викликає суперечки star fox zero 2016 року. Результатом співпраці між nintendo і platinumgames стали прохолодні відгуки і ще більш прохолодний відгук фанатів, який практично вбив всі шанси на появу ще одного продовження колись гордої серії.

Вердикт про те, чи буде fox mccloud знову літати, все ще не винесено, але це не заважає platinumgames бажати цього. У недавньому інтерв’ю video games chronicle глава студії platinum ацуші інаба заявив, що якщо nintendo буде зацікавлена в перенесенні star fox zero на switch, platinum “безумовно” буде зацікавлена в допомозі. 1>«>” це частково залежить від того, що знаходиться в сфері реальної можливості, але так, якщо шанс випаде, ми безумовно хотіли б подумати про це»

— заявив інаба.

Коли його запитали про перенесення старих ігор на нові платформи, інаба пояснив:

“це не круто, що люди не можуть грати в старі ігри, тому що вони обмежені платформою, тому, звичайно, якщо б щось було можливо, ми б хотіли перенести будь-які з цих старих ігор на нові платформи”.

Отже, це гра platinum, але реальність полягає в тому, що nintendo тут грає головну роль. Причина, по якій оригінальний wii u так сильно провалилася, полягала в тому, що багатьом гравцям було важко усвідомити схему управління. Він також постраждав від того, що легендарний дизайнер сігеру міямото не зрушився з місця через відмову від» унікального ” сетапа гри.

Інаба навіть підкреслив це, сказавши: “важливо пам’ятати, що, оскільки це інтелектуальна власність nintendo, ідеї походять від самого міямото-сана. Ми повинні поважати те, що хоче зробити міямото-сан». Потім він пояснив, що директор zero, юсуке хашимото, був чи не єдиною людиною, яка могла звернутися до міямото з приводу проблем, пов’язаних з дизайном, навіть якщо вони були проігноровані. З тих пір хашимото залишив platinum, тому компанія не буде включати його в будь-які зміни, які можуть знадобитися zero при переході на switch.

Навіть з мінімальною кількістю змін, очевидно, що star fox zero краще себе покаже на switch. Завжди можна подивитися на mario kart 8 deluxe як на видатний приклад ефекту switch: було продано 37 мільйонів копій у порівнянні з 8,5 мільйонами на wii u. Pikmin 3 і bayonetta 2 також показали себе набагато краще, незважаючи на те, що вони більш нішеві. Людям дійсно подобається гібридна консоль nintendo, так чому б не дати star fox ще один шанс?