Marvel представили найсильнішу версію соколиного ока в mcu

16

Восьмий епізод ” що, якщо…? ” показав, що альтрон загрожує всій кіновсесвіту marvel, в чому йому люб’язно допомагають камені нескінченності. Але, знищивши свій всесвіт, він розуміє, що є й інші світи.

Серія також є першою в серіалі, яка стала продовженням того, що ми бачили раніше. Саме в сьомому епізоді ми вперше побачили альтрона з шістьма каменями нескінченності, коли він з’явився в кінці. Але восьмий епізод запропонував набагато кращий погляд на лиходія, показавши всім, наскільки небезпечним він може бути.

На додаток до надпотужного штучного інтелекту, « що, якщо…? ” також представив більш сильну версію соколиного ока. Хоча альтрон знищує більшу частину всесвіту, наташа романофф і клінт бартон виживають після ядерної атаки на землю і планують знищити лиходія. І цього разу marvel вирішують збільшити сили соколиного ока, щоб зрівняти ставки. Ми бачимо, що під час епізоду лучник бореться з дронами альтрона, використовуючи роботизовану металеву руку, плащ-невидимку і оновлені стріли-і завдяки цьому ми отримали найсильнішу версію соколиного ока в mcu.

Люди звикли до того, що часто соколине око є просто відмінним лучником у фільмах кіновсесвіту marvel, і клінт бартон навіть визнає це в « месниках: ера альтрона ». Однак восьмий епізод ” що, якщо…? ” змінює стан речей, оскільки герой, як вже було сказано, отримує нові, більш потужні стріли, які навіть утворюють силові поля. У нього також є пристрій, що дозволяє приховати власне місце розташування, а нова механічна рука, що нагадує ту, що є у зимового солдата, робить його фізично сильнішим.

Хоча нова версія соколиного ока сильніше, ніж та, що присутня в основній mcu, не обов’язково, що так і повинно бути. Гуманність клінта бартона є частиною того, що зробило його героєм; халку, наприклад, легко вступити в бій, оскільки він практично невразливий, але не соколине око. Восьмий епізод ” що, якщо…?”також підкреслює, що клінт бартон-звичайна людина, коли він жертвує собою, щоб врятувати наташу-що є прямим (і в той же час інверсійним) відсиланням до « месників: фінал ». Персонаж, безумовно, більш сильний в ” що, якщо…? “, але соколине око яким ми його знаємо-нітрохи не менш героїчне.

Фінальний епізод ” що, якщо…? » вийде 6 жовтня, в той час як прем’єра серіалу «соколине око» відбудеться 24 листопада 2021 року.