Змінив меню сайту

483

Посидів я, подивився на свій дизайн і що то не сподобалася мені менюшка яка стояла до цього. Як то було проблематично дістатися до потрібної категорії (доводилося спочатку вибирати категорію, а в ній підкатегорію). З одного боку вона була зручною в плані навігації не потрібно читати все що стосується, наприклад, Windows 7 , коли хотілося б дізнатися тільки про Безпеку в Windows 7. Але з іншого боку щоб потрапити в цю підкатегорію потрібно було виконувати найменші дії (точніше 2, обрати категорію, а потім підкатегорію), а користувачі нині настільки ледачі що деколи такі меню викликають стомлення.
Тому я вирішив зробити простіше – тепер всі категорії загальні, а якщо захочете потрапити в підкатегорію (наприклад перебуваючи в Windows XP захотіли почитати тільки про Адміністрування в Windows XP), то просто вибираєте потрібну підкатегорію із заслання яка розташована після категорії (для наочності показую скріншот як це зробити і про що я).


Думаю так буде простіше і для тих кому лінь відкривати весь список меню і для тих хто хоче почитати тільки певні статті з конкретної категорії.
Ну і для ностальгії і спогадів показую яке меню було раніше.
Варіант нерозкритого

Изменил меню сайта

і розкритого

Изменил меню сайта

Відступ від даної новини….
Створив голосування про дизайн сайту, прошу взяти участь бо це буде корисно не тільки мені, але й іншим відвідувачам сайту.
На даний момент я використовую публічний дизайн, перероблений мною під свій смак.
Мені він більш-менш подобається, хоча бачив і краще.
І мене постійно “гризе” думка про те, А чи варто ставити індивідуальний дизайн?. Адже будь-який дизайн якщо поставити через кілька місяців з’явиться у відкритому доступі і чи варто витрачати на нього час і гроші. коли простіше залишити такий який є?
От думаю якщо і ставити інший, то небудь простенький або навпаки. Теж ніяк не можу визначитися.

Залишайте коментарі з цього приводу і голосуйте в голосуванні праворуч Smile