Відкрито голосування за нагороду golden joystick awards 2021

29

Реклама

відкрито голосування 39-ї церемонії вручення нагороди golden joystick awards, яку вручають gamesradar+.

Golden joystick awards-найбільша в світі нагорода за ігри, яка проводиться звичайними людьми, щорічно збирає мільйони голосів і дозволяє гравцям з усього світу висловити свою думку про те, які ігри, розробники, видавці та особистості заслуговують бажаного золотого джойстика. Звичайно ж, і ви теж можете взяти в цьому участь і проголосувати.

Цього року 20 номінацій, включаючи “краще оповідання«,» краща студія«,» краща гра року” і багато іншого. Переможці будуть короновані під час цифрового нагородження 23 листопада.

Як проголосувати в конкурсі golden joystick awards

В даний момент вже відкрито голосування за golden joystick awards 2021. Ви можете проголосувати тут . Натисніть на кнопку start voting і вибирайте. Голосування закриється 5 листопада о 16:00 за тихоокеанським часом, о 19:00 за східним, о 23: 00 за гринвічем.

Крім того, два переможці в додаткових категоріях будуть обрані групою журналістів: «премія за прорив» і «вибір критиків». Ці переможці будуть виявлені протягом дня.

Але і це не все. Цього року відзначається» 50 років ігор “двома спеціальними нагородами -” краща гра всіх часів»і “краще ігрове обладнання всіх часів”. Ці дві спеціальні нагороди будуть відкриті для публічного голосування після закриття основних категорій голосування на початку листопада.

Щоб дізнатися більше, відвідайте golden joystick awards 2021 .