Покрокова партійна рольова гра spire of sorcery виходить в ранньому доступі steam

32

Литовський видавець і розробник charlie oscar (творець відомої gremlins, inc.) оголосив, що покрокова партійна рольова гра “spire of sorcery ” виходить на пк в ранньому доступі steam.

На сьогоднішній день spire of sorcery, одна з найпопулярніших ігор в steam, випускається на 7 мовах (англійською, японською, корейською, німецькою, французькою, російською і спрощеному китайському) з амбітним планом розвитку на найближчі місяці.

У spire of sorcery ви керуєте загоном втікачів магів, які відправляються в подорож, щоб допомогти розумній магічної цитаделі виправити зруйнований світ рунда. Досліджуйте світ і використовуйте свої заклинання, алхімію і спорядження, щоб взаємодіяти з царствами життя, смерті і хаосу, щоб допомогти розумним протистояти вашим ворогам і збирати ресурси і знання для збільшення своєї сили.

Керуйте співпартійцями, враховуючи їх настрій і особисті якості; знаходьте нових членів і підвищуйте їх рівень, щоб зробити вашу кліку більш могутньою. У бою вимовляєте заклинання, використовуючи унікальну систему побудови колоди, і наділяйте своїх магів алхімічними зіллями і спеціальним спорядженням.