Новини LG: починаються продажі розумних OLED-телевізорів; флагманський смартфон компанії буде коштувати менше свого попередника

248

Даний огляд присвячений добірці даних, що стосуються компанії LG. Цей виробник електроніки і мобільної техніки відомий у всьому світі. Не так давно відбулася презентація просунутих телевізорів, а компанія вже оголосила про старт продажів. Ще у даному огляді буде порушено питання, що стосується флагманського мобільного вироби фірми.

Розумні телевізори починають завойовувати весь світ

LG Electronics анонсувала старт продажів телевізорів цього модельного року, у тому числі виробів OLED і NanoCell. Споживачам запропоновано пристрої, що мають екрани різних розмірностей, максимальний оснащений діагоналлю 86 див.

За допомогою можливостей ІІ, ці телевізори мають звук і зображення високої якості. Також чималу роль у цьому зіграло застосування інтелектуального процесора другого покоління α (Alpha) 9 Gen 2 і програми глибинного навчання. Відомо, що пристроям не чужі Apple AirPlay 2 і Amazon Alexa.

Близько 20% телевізорів, що належать до преміального сегменту, забезпечені OLED-панелями. Очікується, що попит становитиме в цьому році не менше 3,6 мільйонів штук. Аналітики компанії прогнозують, що в наступні два роки продадуть ще 17 мільйонів одиниць. Все це дозволить LG зайняти і зміцнити лідируючі позиції в сегменті преміальних телевізійних пристроїв.

У другій половині 2019 року буде випущено оновлення, яке підтримує програми Apple AirPlay 2 і Apple HomeKit. Ці програми полегшують трансляцію будь-якого контенту, дають можливість підключити телевізор до загальної схемою розумного будинку від Apple. Додатково всі гаджети 2019 модельного ряду отримають оновлення програмного забезпечення, а також Amazon Alexa, що доповнює вбудований Google Assistant.

Завдяки процесору α9 Gen 2, в телевізорах серій W, E і C підвищиться якість звуку та зображення. Цей чіпсет оптимізує картинку, маючи доступ до великої базі візуальних даних. Тому такі апарати мають високу ступінь реалістичності переданого зображення. Яскравість теж налаштовується на оптимальні показники.

Лінійка OLED-телевізорів складається з пристроїв з різними розмірами екрану: B9 (модель 65/55B9), E9 (модель 65/55E9), W9 (модель 77/65W9), C9 (модель 77/65/55C9). Корпус виробів серії NanoCell має понад тонкі рамки і широкий кут огляду. Вони на рідких кристалах, забезпечені не менш високими параметрами кольори та зображення.

Нові телевізори мають можливість самостійного вибору контенту, сумісного з Dolby Vision. Це потрібно для досягнення HDR-якості в будь-яких умовах освітлення. Тут процесор виконує додаткову функцію. Вона полягає у здійсненні тонкої настройки звуку, відповідного типу вмісту. Це призводить до поліпшення чіткості передачі діалогів у фільмах і телепередачах, підвищенню чистоти голосу під час трансляцій, наприклад, концертів.

В якості альтернативи автоматиці, існує ручна настройка всіх вищевказаних параметрів.

Лінійка LG NanoCell 2019 являє собою 14 моделей, оснащених штучним інтелектом. Їх екрани мають розмірність від 49 до 86 дюймів. Сюди ж входять 8K OLED-телевізор (модель 88Z9) і LG Signature OLED TV R (модель 65R9) – апарат з сгибаемым екраном.

Продажі новинок почнуться в березні, спочатку їх випробують у Південній Кореї і США. Потім телевізори почнуть продавати в Європі, країнах Азії та Америки. Ціни поки не відомі.

Флагман LG подешевшає

Під час виставки MWC 2019 в Барселоні відбулася презентація флагманської моделі смартфона LG G8 ThinQ. Представники компанії розробника детально розповіли про технічне оснащення пристрою, його можливості. При цьому, не була названа вартість виробу і скромно промовчали про дату початку його продажів.

Як стало відомо, з 15 березня бажаючі можуть замовити цей апарат для себе. Поки що тільки в Південній Кореї, але незабаром доступ до нього буде розширено. 22 березня його вже можна буде купити в магазині. Початкова вартість флагмана анонсується в районі 791 долара США.

Його аналог, який пішов з ринку коштував на один долар дешевше.

LG G8 ThinQ оснащений 6,1-дюймовим OLED-дисплеєм, який є динаміком смартфона, процесором Qualcomm Snapdragon 855, резонансної камерою Boombox speaker і функціоналом, що дозволяє сканувати долоню користувача.

Джерело: http://superfly.org.ua/