Названі безпечні умови для польоту людини на марс

107

Вчені продовжують готуватися до першого польоту людини на марс. В ході комп’ютерного моделювання було визначено, скільки повинен тривати політ на червону планету, щоб космонавти залишалися в безпеці і не зазнали ніяких серйозних наслідків.

В даний час місія на марс стикається стехнологічними труднощами, адже на планеті немає жодного корабля, який здатний доставити людей так далеко. Потрібно також потурбуватися зворотним подорожжю, адже дорога в один кінець — це не найкращий початок підкорення іншої планети. Але найскладніше убезпечити космонавтів, адже радіація може привести до трагічних наслідків. Можливо, дослідники знайшли оптимальні терміни перебування на космічному кораблі.

Результати комп’ютерного моделювання говорять про те, що променева хвороба та інші наслідки радіації можуть завдати незначної шкоди здоров’ю космонавтів в тому випадку, якщо місія триватиме не більше чотирьох років. Дослідніоб’єднали геофізичні моделі випромінювання частинок, визначивши, як онібудуть впливати на космічний корабель і його пасажирів. Розрахунки підтвердили, що роль відводиться товщині обшивки космічного корабля. Вона не должнабить тонкої, пропускаючи випромінювання, але і не дуже товстою, оскільки радіація з часом накопичується в стінках.

” це дослідження дає першу реалістичну приблизну оцінку тривалості польоту на марс. Хоча косміческоеізлученіе накладає суворі обмеження на те, наскільки важким може бутькосміческій корабель і час запуску, а також представляє технологіческіетрудності, така місія життєздатна», , — відзначають вчені.

Нагадаємо, раніше були названі оптимальні терміни польоту намарс. На думку вчених, відправиться підкорювати цю планету краще не раніше ніж через 10 років.