В “демо” disciples liberation можна буде пограти в рамках фестивалю “ігор бути” в steam

24

Багато з тих, хто встигли подивитися на записи ігрового процесу disciples liberation, стверджують, що з культовою серією новинку ріднить хіба що назва. Що ж, з наступного тижня у всіх бажаючих з’явиться можливість особисто випробувати ігровий процес готується до швидкого релізу новинки і переконатися або в правдивості думок простих гравців, або ж зробити для себе діаметрально протилежні висновки. Справа в тому, що розробники з frima studio візьмуть участь у віртуальному steam-фестивалі «ігор бути», який пройде з 1 по 7 жовтня.

Нагадаємо, що disciple liberation запланована до виходу 21 жовтня, тобто, в рамках фестивалю «іграм бути» буде представлена практично релізна версія гри, але, природно, з обмеженнями. Спочатку у проекту не повинно було бути повної російської локалізації, але згодом розробники повідомили, що російськомовні гравці зможуть пройти «звільнення» як з субтитрами, так і з повною озвученням, починаючи з 18 листопада.

Простіше кажучи, для нас реліз відбудеться саме 18 листопада; якщо, звичайно, не виникне бажання проходити новинку «в оригіналі».