Відновити файли з пошкоджених дисків

  315

  Правила зберігання дисків

  – уникайте відбитків пальців – тримайте диск зсередини або за краї
  – диски чутливі до світла (ми зберігаємо в темряві), високій температурі (ми не залишаємо диск в накопичувач занадто довго і уникаємо сонця)
  – ми зберігаємо панелі пліч-о-пліч, у вертикальному положенні (в іншому випадку вони можуть погнутися)
  – ми використовуємо м’які маркери для опису, ручка викликає вм’ятини
  – верхнього шару більше загрожує компакт-диск, нижньому шару – DVD

  Нестримний копір

  Ліцензія: безкоштовно
  Платформа: Windows, Linux

  Додаток дозволяє відновлювати дані з фізично пошкоджених дисків. Він дуже добре справляється з копіюванням файлів / папок з диска, на якому є проблеми з пошкодженими секторами, подряпини на приводі CD / DVD або помилки при читанні даних.

  Після запуску програми виберіть диск з відновлювальним диск і папку, в яку ми будемо копіювати файли. Натисніть Копіювати. При виявленні помилок в колонці «Стан» з’являються відповідні повідомлення. Якщо відсоток залишається незмінним протягом дуже довгого часу, ми можемо натиснути Pause. Вкладка «Налаштування» дозволяє налаштувати параметри програми.

  Восстановить файлы с поврежденных дисков

  Recovery Toolbox for CD Скачати безкоштовно: остання версія

  CD Recovery Toolbox скачати: остання версія

  Abyssal Recovery скачати: остання версія

  версія без установки: скачайте налаштування і розпакуйте в Universal Extractor

  CDCheck (безкоштовний ліцензійний ключ “57139079”, установка не вимагається)

  для відновлення даних з плиток, які подряпані або “з помилкою”

  Завантаження Encopy : остання версія
  невелика програма, яка дозволяє копіювати файли з пошкоджених CD / DVD на жорсткий диск

  Копіювати кота
  Неинсталляционная версія: завантажте установку і розпакуйте її в Universal Extractor

  інструмент для копіювання нерозбірливих даних в обхід заданого кількості байтів.

  IsoBuster

  використовується для відновлення даних з пошкоджених або погано записаних CD / DVD. Програма також дозволяє витягувати файли з образу диска. Я рекомендую його для відновлення музики і фільмів, тому що при помилках читання він заповнює пропуски нулями в якості заміни даних, але при відтворенні будуть невеликі перерви. Додаток не підтримує захищені від копіювання диски. Крім того, безкоштовна версія не підтримує диски, записані в системі UDF.

  Створення образу диска
  При відновленні даних з диска корисно спочатку зробити його знімок, а потім відновити його. Ми також можемо записати це зображення на новий диск в якості нової копії.
  Для цього натисніть PPM на компакт-диску праворуч -> Копіювати CD, а потім RAW (* bin), (* iso). Для DVD виберіть Копіювати CD, а потім Дані (* Дао). (* Iso). Далі збережіть зображення на диск. Якщо диск сильно пошкоджений, читання може зайняти багато часу. Якщо з’являється повідомлення «Сектор не може бути прочитаний», це означає, що сектор не може бути прочитаний. Тим не менше, програма створить зображення з решти даних, замінивши нерозбірливі на нулі. Ми вибираємо опцію «Замінити нулями» і «Завжди застосовувати вищевказане дія». Після створення зображення, якщо ви вибираєте формат .bin, ми також зберігаємо файл cuesheet .cue, що містить структуру файлу.

  завантажити:

  Восстановить файлы с поврежденных дисков установник за замовчуванням монтує панель інструментів Conduit, скасуйте вибір: посилання

  Восстановить файлы с поврежденных дисков