Microsoft готується серйозно оновити File Explorer в Windows 10

363Створюючи Windows 10, Microsoft намагалася уникнути помилок, допущених у процесі розробки проваленої Windows 8. Щось було дороблено, що було покращено, але провідник Windows, на жаль, не зазнав будь-яких серйозних змін, а тому і по цей день залишається без довгоочікуваних вкладок, оптимізації під сенсорне введення та інших поліпшень, про яких користувачі Windows просять вже давно.

В даний час файловий менеджер Windows 10 явно не годиться для використання на пристроях з тачскріном, хоча сенсорний ввід підтримується іншою частиною системи. За словами Пітера Скиллмана з Microsoft, вони в компанії усвідомлюють, що провіднику потрібно радикальний рестайлінг, який зробить його більш сучасним, тому вже працюють в цьому напрямку («Так, ми працюємо над великим оновленням провідника файлів»).
Microsoft готовится серьезно обновить File Explorer в Windows 10

Співробітник Microsoft не став вдаватися в подробиці, але немає ніяких сумнівів, що зусилля розробників спрямовані саме у напрямку адаптації File Explorer для зручного та ефективного використання сенсорних пристроях. Ймовірно, ми зможемо дізнатися більше через 10 днів під час проведення конференції Build 2016.