Щоденник розробників crusaded kings 3 #83-натхнення авантюристів і новини двору

26

Привіт і ласкаво просимо в черговий щоденник розробників crusader kings 3: royal court!сьогодні я розповім про дещо незвичайний вид натхнень-у авантюристів.

Як вже говорилося в одному з минулих щоденників, іноді на персонажів буде поблажливо натхнення і вони захочуть створити якийсь артефакт (конкретний або певного виду), якщо хто-небудь оплатить їх роботу.

Авантюристи володіють іншим видом натхнення, результат якого заздалегідь буде далеко не так очевидний. Замість створення авантюрист відправиться в пригоду за тридев’ять земель, на пошуки дрібничок, які можуть зацікавити вас і двір.

Наскільки далеко вирішить відправитися авантюрист залежить в основному від його навичок, і часто він знає про місце призначення вже коли починає шукати спонсора для свого походу. Самі вмілі авантюристи можуть представити вибір напрямку вам.

Незалежно від напрямку, авантюрист запитає вас, якого виду предмет йому шукати. Ви можете дозволити йому вирішувати самостійно, як піде пригода, а можете попросити відшукати предмет з будь-якої конкретної категорії (див.

Навик авантюриста також визначає, чи зможете ви попросити його знайти що-небудь особливе, і в такому випадку він буде шукати один з унікальних історичних артефактів, які присутні в грі. Однак в пригодах трапляється всяке, і навіть невмілий авантюрист може наштовхнутися на щось цікаве, якщо ви скажете йому звертати увагу на будь — які незвичайні предмети-просто ймовірність в порівнянні з вмілим авантюристом буде нижче.

Вище представлені найбільш часті варіанти. Мисливські трофеї, картини і прикраси — такі придворні артефакти може шукати авантюрист.

Якщо надати йому свободу вибору, в результаті ви можете отримати частину обладунків або зброю із зазначеного регіону (з відмітним зовнішнім виглядом і технікою виконання). Також є невелика ймовірність, що авантюрист, довірився власній інтуїції, добуде щось рідкісне і унікальне.

Авантюрист, отруївшись в пригода на прохання свого наймача, періодично буде надсилати листи з новинами. У них буде розповідатися, що відбувалося в місцях, де побував авантюрист, а ви в свою чергу зможете направляти його подальші кроки, можливо впливаючи на якість отриманої в результаті видобутку або тривалість подорожі.

Персонаж-авантюрист буде пересуватися по регіону, в який вирушила його експедиція, а події і положення в грі будуть показувати, в якому баронстві він знаходиться.

Іноді щось може піти не так. Хоча насправді заблукати – не так страшно, адже можна буде дістатися до регіону, який інакше був би занадто далеко від початкової точки маршруту.

Закордонні подорожі завжди небезпечні, навіть для досвідчених авантюристів.

Навіть самі багатообіцяючі дослідники можуть виявитися шахраями (або здатися під вагою стресу через навислих над ними очікувань).

Новина може виявитися просто коротким листом з дивною дрібничкою.

Зрештою авантюрист повернеться і представимо вам свою знахідку. Залежно від поставленого завдання це може виявитися як трофей з рідкісної тварини, так і унікальний артефакт.

Унікальні артефакти

Унікальні артефакти зустрічаються рідше звичайних, і їх не можна отримати за допомогою натхнень не авантюристів. Це можуть бути реліквії на зразок одного з мечів мухаммеда (придворний артефакт, який буде виставлений на загальний огляд, а не знаряддя битви), або великі алмази, або зброя і корона, якими колись володів знаменитий король.

Як ми згадували в минулому щоденнику, унікальний або історичний артефакт не обов’язково є тим, чим його представляють. Сучасники вашого персонажа приймають їх за оригінали, і це виробляє на них відповідний ефект, що і відображено у властивостях артефакту. Що стосується рідкості, більшість унікальних артефактів вважаються більш рідкісними, ніж будь-які інші, що зустрічаються в грі.

Близько 50 таких артефактів існують в грі, і деякі з них можуть опинитися у вашому дворі з самого початку, в залежності від стартової дати. Якщо якийсь унікальний артефакт буде загублений, то авантюристи зможуть знайти його в своїх подорожах. Який артефакт знайдеться під час пригоди — залежить від навички авантюриста, а також напрямки пошуків, так що вам не вдасться знайти квернбітр в індії (і раніше певного року).

Натхненні авантюристи зустрічаються значно рідше інших натхнених персонажів, так що ми постаралися збалансувати ефекти унікальних артефактів так, щоб їх хотілося добути, але при цьому вони не заходили за межу надприродного.