10 кращих хмарних сервісів для зберігання файлів і резервних копій

125

Протягом багатьох років хмарні сервіси зберігання даних служили найкращим способом захистити себе від втрати даних. Наприклад, коли ваш жорсткий диск виходить з ладу або ви випадково видаляєте важливі файли, у вас немає можливості отримати втрачені дані.

Однак, якщо ваші важливі дані, зберігаються в хмарних сервісах, ви можете швидко їх повернути. Таким чином, стає важливим використання хмарних сховищ для зберігання найбільш важливих файлів або резервних копій.

Проблема з хмарними сховищами в тому, що їх занадто багато. Іноді користувачі можуть заплутатися, вибираючи кращий варіант хмарного сховища для своїх потреб. Отже, щоб спростити процес пошуку, ми склали для вас список кращих хмарних сховищ.

1. Google диск

Даний продукт від google встановлений майже на всіх пристроях android і chromebook. Таким чином, це легкий вибір для тих, хто вже користується іншими послугами компанії.

Крім того, google диск має значний простір для зберігання, автоматично синхронізує фотографії, має швидкі параметри для обміну файлами та інструменти для редагування документів (текстів, електронних таблиць і презентацій).

2. Dropbox

Dropbox-один з найуспішніших сервісів і пропонує 2 гб для безкоштовного зберігання файлів. Ваша резервна копія виконується автоматично і синхронізується на всіх пристроях.

Програма дуже зручна і працює на windows, mac, linux, ipad, iphone, android і blackberry. Також даний сервіс забезпечує безпеку, за допомогою 256-бітного шифрування aes і має параметри для відновлення файлів.

3. Icloud

Послуга apple призначена виключно для користувачів продуктів apple. Icloud зберігає майже всі ваші дані, такі як контакти, календарі, зображення та інші документи, на серверах apple.

За замовчуванням icloud поставляється з 5 гб безкоштовного сховища, але ви також можете додати більше сховища в будь-який час, купивши преміальний план.

4. Mega

Це один з найпопулярніших сервісів хмарного сховища з простим у використанні призначеним для користувача інтерфейсом. Веб-інтерфейс mega має інтерфейс перетягування, в якому ви можете завантажувати файли і ділитися ними.

За заявою компанії, всі дані, що зберігаються в її хмарі, добре захищені і зашифровані. Крім того, хмарний сервіс mega пропонує 20 гб місця для зберігання безкоштовно.

5. Onedrive

Onedrive тепер є частиною операційної системи microsoft windows 10 і 11. Якщо ви нещодавно встановили windows 10 або 11, ви побачите, що onedrive інтегрований. Різні програми microsoft можуть інтегруватися з onedrive для синхронізації даних між пристроями.

Onedrive також має додатки для ios і android, і це один з найпопулярніших сервісів хмарного зберігання, який ви можете використовувати. Він пропонує 5 гб хмарного сховища безкоштовно, а також платне додаткове сховище.

6. Box

Найкраще в box-це те, що сервіс надає користувачам 10 гб безкоштовного сховища даних. У нього також є кілька преміум-пакетів, але безкоштовного здається достатньо для базового використання.

Box підтримує google docs, microsoft office 365 і т.д. Це одна з найпопулярніших служб хмарного зберігання, яку ви можете використовувати сьогодні.

7. Backblaze

Backblaze – ще одна найкраща служба хмарного зберігання файлів у списку, яка надає користувачам безліч функцій. Найцікавіше в backblaze-це ціна і можливості.

Пакети починаються всього за 5 доларів на місяць і дозволяють користувачам зберігати необмежену кількість файлів. Backblaze також підтримує попередній перегляд зображень перед відновленням і відновлення в автономному режимі.

Carbonite-ще одна найкраща служба хмарного зберігання в списку, яка пропонує користувачам безліч функцій. Якщо ви шукаєте просту у використанні, надійну і повністю автоматизовану службу хмарного зберігання даних, то carbonite може стати для вас ідеальним вибором.

Ціни на карбоніт також досить привабливі. Пакети починаються від 6 доларів на місяць. При тарифному плані за 6 доларів на місяць ви можете створювати резервні копії необмеженого обсягу даних.

Як ми всі знаємо, служби хмарного зберігання зазвичай орієнтовані на різні категорії, такі як швидкість, безпека та зручність використання. Tresorit виділяється у всіх розділах.

Tresorit-це безпечне хмарне сховище файлів, яке ви можете використовувати сьогодні, оскільки воно забезпечує цілодобову безпеку, спостереження та біометричне сканування. Однак tresorit не є безкоштовним сервісом, і найдешевший тариф коштує від 10,42 долара.

10. Livedrive

Livedrive-це ще одна найкраща служба хмарного сховища в списку, яка має кілька цікавих функцій, таких як необмежений простір для резервного копіювання файлів, простий у використанні інтерфейс тощо. Деякі ключові функції livedrive включають шифрування та двофакторну аутентифікацію.

Як і tresorit, livedrive також є хмарним сховищем файлів преміум-класу, щомісячний тарифний план якого починається з 8 доларів.

Отже, це найкращі хмарні сервіси для зберігання файлів і резервних копій, які ви можете використовувати сьогодні. Якщо вам відомі будь-які інші подібні хмарні сервіси, будь ласка, напишіть про це в коментарях.