Скачати відео, mp3 YouTube

  397

  Переглядаючи відео або послухати аудіозаписи на популярних мультимедійних веб-сайтах, таких як YouTube.com ми часто хочемо завантажити дану пісню на комп’ютерний диск. На жаль, ці сервіси офіційно не надають можливість завантаження / вивантаження на диск, ймовірно, з-за того, що вони не порушують авторські права, і можливість завантаження також є обміном, що є порушенням закону.

  Проте є способи завантажити ваші улюблені пісні і музичні кліпи на ваш комп’ютер. Ми можемо використовувати спеціальні веб-сайти або програми, які дозволяють завантажувати відео або mp3 матеріали.
  Є багато сторінок, які дозволяють скачувати з цих сервісів, просто введіть Google “завантаження YouTube”, і ми отримаємо такий список сторінок. Зазвичай це сторінки, на яких після вставки посилання на матеріал сторінка генерує посилання для скачування файлів.

  Комп’ютерні програми, які дозволяють завантажувати з YouTube:

  Youtube-DLG

  Платформа: Windows. Linux, Mac
  Ліцензія: безкоштовний суспільне надбання

  Графічне накладення на інструменті youtube-dl

  xVideoServiceThief

  Платформа: Windows. Linux, Mac
  Ліцензія: GNU General Public License.

  Додаток дозволяє завантажувати фільми на жорсткий диск з багатьох сайтів публікації відео, включаючи YouTube. Пропонує менеджер передачі, який дозволяє паралельні завантаження і призупинити / відновити завантаження. Він підтримує перетворення завантажених файлів у формати AVI, MPEG1, MPEG2, WMV, MP4, 3GP, MP3. Він має вбудовану пошукову систему, розклад завантаження за розкладом, плагін ядра.

  завантажити: остання версія (статична версія zip не вимагає установки)
  портативний: остання версія
  Польська мова за замовчуванням – ми редагуємо файл X-xVideoServiceThief.ini, в розділі [Environment] ми змінюємо LANG = italiano на LANG = польський

  Знімок екрана:
  Скачать видео, mp3 с YouTube

  Freemake Video Downloader

  Платформа: Windows
  Ліцензія: безкоштовний для особистого, некомерційного використання

  Додаток дозволяє завантажувати відео з YouTube, Facebook, Megavideo, MTV, Vimeo, Tubeplus і більше 50 сторінок, завантажувати звук з YouTube, конвертувати відео у формати: AVI, MKV, MP3, iPhone, iPod, PSP, Android!

  Скачать видео, mp3 с YouTube

  Youtube Downloader HD

  завантажуйте і конвертуйте відео з YouTube, також у форматі Full HD
  виробник також надає Youtube в MP3 Converter

  Скачать видео, mp3 с YouTube

  Якщо ми хочемо витягти звукову доріжку з завантажених відеофайлів і створити mp3-файли, ми можемо використовувати додатки, створені для цього, наприклад, Free Audio Extractor