Як і чим відкрити docx в Word 2003?

562

Microsoft випускає свої версії кожні 3 роки. Раніше був Office 2003, потім вийшла 2007 версія, потім 2010 а тепер вже 2013. Це як то стрімко і багато не встигають наздогнати майкрософтом. У мене зараз 2010 версія, і я до неї теж не прийшов. У багатьох компаніях досі стоїть 2003 версія і пов’язано це з небажанням керівництва переходити на нову (а навіщо? і так все влаштовує) або з низкопроизодительными комп’ютерами на яких навіть 2007 не зможе піти (міняти заради цього комп’ютери теж не бачать сенсу). Однак Microsoft для безпеки своїх продуктів в нових версіях придумала свій формат документів – це docx, xlsx і т. д. І тепер часто спостерігається картинка несумісності, бо старі версії не можуть відкрити файли створені новим Office.

Маленький відступ.
Зрозуміло я Вам рекомендую щоб такого не було перейти на більш нову версію офісу, хоча б 2010 і проблем таких не буде. Спочатку здається що там все незвично і незручно, але людина до всього звикає і через деякий час Ви звикнете до нового офісу. Мені самому так здавалося, тепер дивлюся на 2003 і думаю “блін що за старовину” і вже забуваю як що розташоване в 2003, а на 2010 мені вже дуже комфортно.

Ну а тепер приступимо безпосередньо до розкриття нашого питання в заголовку, а саме Як і чим відкрити файл docx в Word 2003?.

Спосіб №1
Потрібно перейти на офіційний сайт Microsoft і завантажити звідти Пакет сумісності. Так само за посиланням доступна детальна інструкція як і що робити. Примітний цей спосіб тим, що після установки Ви зможете не тільки відкривати файли збережені більш новими версіями office, але і зберігати свої файли в цьому форматі.

Спосіб №2
Для цього нам необхідний доступ в інтернет, тому що будемо використовувати онлайн конвертер файлів. Розташований він за цією адресою. Цей спосіб хороший тим, якщо вам потрібно відкрити тільки один файл. Вам не доведеться встановлювати щось. Все досить швидко легко і зрозуміло хоч сайт та англійською. Але думаю базові знання у Вас є, а якщо немає то поясню як робити.
Переходьте за посиланням, натискаєте кнопку Browse… , вибираєте Ваш файл формату docx, натискаєте Зберегти файл конвертується, а потім просто натискаєте Download і вже завантажуєте конвертований файл у форматі doc.