Windows 10 не питає дозволу у користувачів на власну установку

350Відомий журнал Forbes повідомив про те, що корпорація Microsoft без відома користувачів намагалася встановити на ПК нову операційну систему – Windows 10. Варто відзначити, що «таємна» установка проходила саме на комп’ютери з ОС Windows 7 і 8.

Дана проблема у користувачів виникала у двох випадках: під час установки стандартного пакета оновлень і перезавантаження комп’ютера, а також під час перевірки історії оновлень користувачами. Корпорація прокоментувала ситуацію, пояснивши, що проблема полягає в автоматичному оновленні, яке працювало за не зовсім правильного принципом.

Раніше вже були випадки, коли автоматичні оновлення відбувалися без відома користувачів.

Судячи за статистикою на сьогоднішній день, Windows 10 переживає не кращі часи. Якщо у серпні частка ринку нової версії ОС становила 5,38%, то у вересні і жовтні ситуація різко погіршилася. У вересні зростання становив 1,42%, в наступному місяці – 1,31%. Враховуючи, що обмежений час операційна система надавалася користувачам безкоштовно, такі цифри для корпорації вкрай невдалі.

Виходячи з цього, можна зробити логічний висновок, що після підвищення цін на продукт, а підвищення планувалося на початку наступного року, зростання Windows 10 знизиться ще більше.