У telegram з’явилася можливість залишати коментарі від імені каналу

39

У новій версії telegram з’явилося кілька нових функцій, в тому числі і можливість залишати в чатах коментарі від імені каналу.

Це зручний інструмент, що дозволяє адміністраторам анонімних каналів зберігати свою анонімність. А також відкриває можливість нативного просування-по тапу на повідомлення користувач може перейти в канал.

З метою запобігання зловживанням, на функцію поширюється ряд обмежень:• писати повідомлення можна тільки в публічних чатах, групах, прив’язаних до каналу (коментарі), або до місцевості (геочати).

• канал з’являється в списку тільки у його творця.

• якщо канал заблокований адміністратором в чаті, в який планується написати, можливість писати від імені каналу в цьому чаті буде недоступна.

Також месенджер ввів заборону на копіювання, збереження і пересилання контенту з приватного каналу або групи. Тепер адміністратор на свій розсуд може заборонити копіювання тексту і завантаження медіа-вкладень.

Нагадаємо, наприкінці листопада стало відомо, що telegram змінить систему авторизації. Принцип схеми полягає в тому, що під час входу в додаток буде відбуватися дзвінок на номер, прив’язаний до облікового запису, а користувачеві необхідно буде ввести кілька цифр з цього номера. Нова система не повністю замінить стару, а буде введена на деяких мобільних пристроях.