God of war вийде на пк: з dlss, 4k і поліпшеною графікою

26

Колись ексклюзивні ігри від внутрішніх студій компанії sony виступали справжнім двигуном продажів ігрових приставок лінійки playstation, але, мабуть, в період дефіциту напівпровідників японський гігант змінив тактику. Вчора, 20 жовтня, компанія офіційно заявила, що god of war, одна з кращих ігор на playstation 4, вийде на пк — у проекту вже з’явилася сторінка на платформі steam, точна дата релізу (14 січня 2022 року) і навіть системні вимоги. Відповідно, через чотири роки після запуску на консолях, проект втратить свою ексклюзивність для ігрових приставок sony, як і багато інших проектів до цього.

При цьому геймери на пк отримають набагато більш привабливу версію гри god of war, ніж власники консолей playstation 4, для яких цей ексклюзив спочатку створювався. Наприклад, версія для пк має досить широким набором налаштувань графічних параметрів-гравці зможуть налаштувати зображення в грі під потужність своєї системи, і є величезна ймовірність, що навіть на середньо-високих настройка графіка в god of war буде привабливіше, ніж на оригінальній консолі. Крім того, розробники розповіли, що на пк будуть поліпшені тіні, відображення і об’ємне освітлення з технологіями gtao і ssdo.

Більше того, ігровий клієнт буде підтримувати технологію nvidia dlss і, що найприємніше, rtx-це означає, що розробники реалізували в пк-версії трасування променів. Крім того, є підтримка роздільної здатності 4к, що не дивно, а також широкоформатних моніторів 21:9. Але і на цьому бонуси для шанувальників пк не закінчуються — god of war в steam коштує всього 3150 рублів, що помітно дешевше вартості на момент релізу в ps store (та й зараз на консолях гра коштує дорожче, ніж на пк), плюс покупці отримують в подарунок безліч косметичних предметів.