Новий SDK для Windows 10 дозволяє створювати списки переходів з швидкими діями для універсальних додатків

436Вчора Microsoft випустила пакет SDK Preview Windows 10 Build 10563, який дозволяє розробникам інтегрувати можливості для взаємодії з їх додатками за допомогою плиток в меню «Пуск». Йдеться про запровадження нового API, завдяки яким можна створювати списки переходів, містять кнопки для швидкого старту функцій універсальних додатків.
Новый SDK для Windows 10 позволяет создавать списки переходов с быстрыми действиями для универсальных приложений

Деякі програми вже встигли скористатися перевагами цього нововведення. Зокрема, випробувати нову функцію можна за допомогою програми Tweetium в останній інсайдерської збірці Windows 10 (10565).

Оновлені інструменти розробки дозволяють інтегрувати ярлики, провідні на конкретні функції програми, безпосередньо в список переходів (контекстне меню) плиток на екрані «Пуск». У випадку з Tweetium це написання нового твіту. Меню активується двома способами: за допомогою правої кнопки миші або шляхом тривалого натискання з подальшим тапом на три крапки (на сенсорних пристроях).

Цікаво, що це підтримується в Windows 10 Mobile, тому в теорії смартфони з новою мобільною платформою зможуть використовувати режим активації функцій додатків на зразок 3D Touch від Apple навіть без аналогічної сенсорної технології.