Baidu представить власну метавселенную через 6 років

28

Китайський техногігант baidu оголосив про роботу над власною платформою метавселенной xirang, компанія передбачає отримати готовий продукт тільки через 6 років. Однак і в своєму теперішньому вигляді платформа вже готова прийняти учасників щорічної конференції розробників.

Джерело зображення: achin bm / pixabay.com

Нещодавно компанія продемонструвала перший прототип системи. Робота стартувала близько року тому, і зробити належить ще багато чого. Присутні деякі технічні збої-віртуальні аватари користувачів іноді проходять крізь стіни або предмети, а деякі сцени довантажуються не відразу, і весь віртуальний світ занурюється в чорний або бузковий колір. У своєму теперішньому вигляді система прийме 100 000 учасників конференції в майбутній понеділок. Основною метою проекту є розробка платформи метавселенной і її публікація в open source-це буде інфраструктура віртуального світу.

У китаї піднімаються не тільки технічні питання щодо метавселенной. Одне з урядових відомств пекіна нещодавно опублікувало статтю, в якій попередило, що у віртуальному світі також можливі різні шахрайські дії, тому слід задуматися про його регулювання. Тому baidu поки створює виключно некомерційну платформу, позбавлену підтримки криптовалют, різних предметів торгу і спекуляцій на віртуальних предметах, хоча деякі програмні компоненти і грунтуються на блокчейне.