Переміщення блогу WordPress на інший сервер

  228

  Перенесення вашого блогу на інший сервер може знадобитися, якщо ви змінили або не задоволені своїм поточним хостингом. Зміна сервера може додатково з’єднатися з зміною домену. Щоб операція перенесення на новий сервер пройшла успішно, ви повинні правильно перенести файли з FTP-сервера, бази даних і відредагувати адреси DNS.

  Перенесення без зміни домену

  Спосіб 1
  1. Робимо копію бази даних і всіх файлів зі старого хостингу
  Універсальний спосіб зробити копію бази даних – використовувати phpMyAdmin. Вибираємо базу даних і йдемо на вкладку Експорт. В розділі «Експорт» оберіть всі таблиці, внизу виберіть «Зберегти файл», ми можемо вибрати стиснення і потім натиснути «Виконати». Ми можемо вибрати опцію «Додати DROP TABLE / DROP VIEW» – команда видалить всі існуючі таблиці в новій базі даних.

  Якщо ми використовуємо професійний хостинг, у нас зазвичай є доступ до Панелі керування обліковим записом, наприклад, DirectAdmin. Потім ми можемо виконати повне резервне копіювання всієї нашої облікового запису. Для безкоштовного хостингу ми можемо використовувати локальний FTP-клієнт або файловий менеджер, наприклад, net2ftp.
  Перемещение блога WordPress на другой сервер

  2. Створюємо нову базу даних на новому хостингу і імпортуємо старий файл бази даних.
  Ми створюємо нову базу даних та її користувача в панелі адміністрування. За допомогою phpMyAdmin виберіть нову базу даних і перейдіть на вкладку «Імпорт». Ми вказуємо на файл бази даних, що кодує utf8 і натискаємо «Виконати».
  Перемещение блога WordPress на другой сервер

  4. Завантажуємо файли для нового хостингу
  Залежно від хостингу у нас будуть різні способи завантаження файлів на новий сервер. Якщо ви використовуєте DirectAdmin, у вас є доступ до простої завантаження файлів. Ми можемо витягти стислі архіви:
  Перемещение блога WordPress на другой сервер

  Безкоштовні плани хостингу зазвичай пропонують веб-файловий менеджер, наприклад, net2ftp. Вибрані архіви автоматично розпаковуються:
  Перемещение блога WordPress на другой сервер

  5. Відредагуйте файл wp-config.php, ввівши дані в нову базу даних:

  // ** Ustawienia MySQL-a - możesz uzyskać je od administratora Twojego serwera ** ///** Nazwa bazy danych, której używać ma WordPress */define('DB_NAME', 'nazwa_bazy_danych')