Нова частина brothers in arms знаходиться в розробці

86

Зовсім раптово gearbox оголосила про те, що збирається воскресити стару серію шутерів brothers in arms. Про це розповів сам глава студії ренді пітчфорд.

Анонс відбувся незвичайним чином: пітчфорд розповів про плани студії під час бесіди з генеральним директором insomniac games тедом прайсом в подкасті aias game maker’s notebooks. При цьому сам подкаст був опублікований ще в квітні, але перезалить на youtube тільки недавно, звідки всі і дізналися про новини.

«я не став анонсувати borderlands 3, поки гра не дісталася до стадії бети. Це не дуже здорово, звичайно. Зараз багато наших людей працюють над ще однією грою в серії brothers in arms, але я не збираюся нічого говорити, поки не буде конкретики. У франшизи багато фанатів, але поки їм доведеться трохи постраждати», — сказав пітчфорд.

Нагадаємо, що останньою інсталяцією в серії brothers in arms стала гра brothers in arms: hell’s highway, що вийшла в 2008 році. Це був тактичний шутер з видом від першої особи, який отримав не найгіршу оцінку на metacritic – 79 балів з 100.