Очищення реєстру від непотрібних записів

  256

  Примітка: особисто я не рекомендую використовувати програми такого типу, тому що ефект від прискорення системи незначний, і ви можете істотно змішати його в системі. Ви повинні знати, що видалення знайдених записів без їх аналізу може привести до збоїв в роботі системи або програми, якщо необхідний ключ буде вилучений. У мене був цей випадок сам, тому що додаток очищення постійно удаляло мій ключ, відповідальний за реєстрацію однієї бібліотеки програм, яка тоді не хотіла запускатися. Такі програми можуть бути корисні тільки в тому випадку, якщо в реєстрі є ключі, залишені неправильно віддаленими програмами, які викликають певні помилки в системі. Однак у цьому випадку краще всього робити це вручну, тоді ми повністю контролюємо процес видалення.
  Для деяких мірою якості та ефективності таких програм є кількість знайдених ключів = чим більше, тим краще. Але чим більше ключів, тим більше ймовірність відмови. Я раджу вам розглянути можливість їх використання, оскільки в реєстрі є величезна кількість ключів, а видалення навіть декількох сотень не призведе до істотного прискорення роботи системи. Як я вже писав, програми такого типу корисні для видалити недійсних записів, які викликають певні проблеми в системі.

  Використання безкоштовного Registry Cleaner

  Додаток, призначений для відновлення і очищення записів системного реєстру за допомогою декількох клацань миші. Використання Free Registry Cleaner виявляє, серед іншого, неправильні шляху до додатка, невживані бібліотеки DLL, які видно в розділі «Установка і видалення програм», які були видалені з системи і як і раніше відображаються в списку їхніх імен, які необхідно видалити. Крім того, він сканує шрифти, файли довідки, розширення файлів, списків історії і т. Д., Видаляючи непотрібні посилання. Для більшої безпеки додаток створює резервні копії вилучених записів, дозволяючи відновити їх пізніше.

  Завантажити: остання версія

  Очистка реестра от ненужных записей

  Free Window Registry Repair скачати: остання версія

  RegSeeker

  програму для очищення реєстру від непотрібних записів. Крім того, у нього є багато корисних опцій:
  – пошукова система в реєстрі
  – перегляд встановлених програм і видалення записів, включаючи неправильні записи у «Додати / Видалити»
  – редактор автозапуску системи
  – очищення історії, наприклад перегляд сторінок, запуск, Cookies, MRU
  – кілька системних налаштувань, наприклад, видалення стрілок з ярликів

  Очистка реестра от ненужных записей