Microsoft випустила збірку 14279 для ПК

388

Нововведення складання 14279

Ще більше мов для Кортани: З цією збіркою ми включаємо Корану для Іспанського (чи Мексиканського), Португальської (Бразильського) і Французького Канадського мов! Якщо ви використовуєте Windows 10 Insider Preview на одному з цих мов – дайте Кортане шанс і розкажіть нам про враження. Для кожного з ринків і мов Команда Кортани працює, щоб реалізувати індивідуальний користувальницький досвід, відповідний кожному ринку і мови. Наприклад, у Бразилії Кортана любить “pasteis” – страва, популярний повсюдно в країні. Але наша робота далека від завершення і вагома частина розробки – отримання ваших відгуків.

Кортана запам’ятовує речі для вас: Всі ми стикалися з такими мометами у важкий день, коли треба щось запам’ятати, але часу для створення докладного нагадування немає. З Кортаной тепер ви зможете зберігати корисну інформацію, начебто назви книги, яку хочете прочитати (напр. “нагадай мені прочитати [назва книги]”) або пункту в списку справ без конеретной дати (напр. “нагадай мені помити машину”). Пізніше ви можете налаштувати конкретні деталі, як місце, дату та учасників, щоб Коратна нагадала про це в самий потрібний момент. У наступних збірках Кортана зможе згадувати про них за запитом, як справжній секретар.

Поліпшення при вході: Раніше на ПК було два різних фонових зображень на Екрані блокування і на екрані входу. Ми об’єднали їх, і тепер є лише одне зображення – фон Екрану блокування. Ця поведінка схоже на таке в мобільній версії. І якщо у вас встановлений свій фон Екрану блокування, то тепер ви побачите це зображення на обох вищезазначених екранах. Якщо ж ви використовуєте Windows: Цікаве” (Windows Spotlight) – терпіть, зміну прийде до вас у майбутньої збірки. Ми також працюємо над деякими штучками, які зроблять перехід між цими екранами більше плавнів.

Поліпшення продуктивності і підказок в Японському IME: Ми поліпшили продуктивність IME, особливо на відгук введення, тому тепер процес введення буде більш плавним. Ми також збільшили список пропонованих варіантів, і тепер ви зможете вибирати кандидата з більш широкого списку підказок.

Виправлення для ПК:
• Виправлена проблема вильоту Edge і Кортани для користувачів з стерпним (roaming) профілями
• Виправлена проблема повторного показу Кортаной пройшли нагадувань
• Виправлена проблема, коли скопійовані\перенесені на Робочий стіл елементи не відображалися до ручного оновлення з контекстного меню або клавішею F5
• Виправлена проблема при якій завантаження певних драйверів через Центр оновлень призводила до появи BSOD на деяких ПК

Відомі проблеми:
• Ми досліджуємо проблему, коли деякі Surface Pro 3, Surface Pro 4, і Surface Book зависають намертво і будь-які пристрої введення, як клавіатура/трекпад і сенсор, не працюють. Поточне рішення полягає в жорсткій перезавантаження пристрою утриманням клавіші живлення.
• Ми продовжуємо вистежувати отримані у відгуках проблеми, коли деякі ПК зависають або йдуть у BSOD, прокидаючись після сну. Поки що тимчасовим вирішенням проблеми може бути відключення сну.
• Якщо у вас встановлений Антивірус Касперського Kaspersky Internet Security або Kaspersky Total Security Suite, існує відома проблема з драйвером, не дозволяє цим програмам функціонувати як годиться в збірках з Гілки Розробників (Development Branch). Ми контактуємо з Лабораторією для виправлення цієї помилки в майбутньому, але поки що відомих обходноых шляхів немає. Поки ця проблема існує, ми рекомендуємо скористатися Захисником Windows або будь-яким іншим антивірусним продуктом від сторонніх розробників для підтримання належного захисту.
• Включення опції “Завжди відображати всі значки і повідомлення на панелі завдань” псує розташування піктограм панелі завдань (“системного трея”). Піктограми на панелі будуть відображатися нерівно.
• Ми отримуємо відгуки про падіння додатків, як QQ, з-за несправності в стабільності, яку ми зараз розслідуємо. Несправність також зачіпає старі програми, на кшталт Windows Live Mail і Expression Encoder 4.

Оновлення прошивок для пристроїв Lumia у програмі Windows Insider

Хоч у нас і немає нової мобільної складання з гілки Розробників на сьогодні, хочу нагадати інсайдерам, що станом на вчора все з’явилися в наявності оновлення прошивки для пристроїв на Windows 10 будуть негайно опубліковані для інсайдерів. Це дозволить нам наблизитися до усунення як відставань у часі між випусками прошивок для звичайних користувачів і інсайдерів, так і виконання ручних операцій, потрібних раніше. Для більш детальної інформації щодо оновлення прошивок для пристроїв на Windows 10 прочитайте це повідомлення.