Три причини, по яких мені довелося кинути гру world of tanks і в чому суть патенту в. Кислого

29

Нараховано винагороду

Цей матеріал написаний відвідувачем сайту, і за нього нараховано винагороду.

Реклама

Гравцем гри world of tanks я з’явлюся з 2012 року, вірніше вже був, бачив, так би мовити на власні очі, як гра змінювалася протягом дев’яти років. І на мій погляд гра змінилася тільки на гірше, причому за останні роки просто катастрофічними темпами. У якийсь момент грати в неї стало просто неможливо, чаша терпіння переповнилася, і я вирішив кинути цю гру. Розповім про причини, які спонукали мене це зробити.

1. Патент віктора кислого та івана міхневича.

Суть цього патенту полягає в так званій “підтримці інтересу до гри”. Як завжди, компанії wargaming мало прибутку, яку вони мають, і хочеться ще більшого. І ця технологія покликана, не допустити відходу гравців з гри і підвищити доходи компанії. Вона безпосередньо визначає алгоритми гри, правила балансу, пробиттів, промахів, рикошетів і т.д., і випадковості тут немає ніякої. Допомагаючи цим одним гравцям, і пригнічуючи інших, тим самим стираючи різницю в грі між гравцями, які погано грають, наприклад, тільки почали грати, і досвідченими гравцями. На думку wargaming тут все логічно, гравцям не подобається постійно вигравати в легких боях або постійно програвати. Якщо досвідчені гравці потрапляють в бій з недосвідченими новачками, то новачки розчаруються, а досвідченим гравцям стане нудно, і вони обидва можуть кинути гру. Статистика гравців не повинна сильно відрізнятися, не повинно бути перемог у одних гравців 90%, а у інших 40%.

для цього у розробників є багато важелів впливу, один з них, це балансування по скіллу, наприклад, після низки перемог балансувальник буде відправляти вас в бій на рівень вище, до сильних суперників з хорошим скілом, а після багаторазових поразок підбере легкий бій, де є великий шанс опинитися в топі. Після ряду перемог починаються необгрунтовані промахи, непробиття, рикошети, там, де апріорі їх не повинно бути взагалі. А після низки поразок навпаки, танк починає стріляти без промахів і рикошетів зі 100% пробиттям. Та що, коли вам здається, що балансувальник необгрунтовано вас засовує в команди, які програють, і від вас в цьому бою нічого не залежить. І ви не можете ні в кого потрапити, не можете пробити «картонного» противника, а в вас потрапляють і пробивають абсолютно всі противники, знайте, це балансувальник вас «зливає» відповідно до алгоритму патенту синьйора в.кислого, і ні який це не рассинхрон з сервером. Я думаю, ви і самі подібне не раз відчували на собі. Особисто у мене був випадок, коли я на важкому танку 6 рівня кв-85 з топовим знаряддям не зміг два рази поспіль з відстані п’яти метрів пробити пт-сау 6 рівня m18 helcat, у якій броні немає від слова зовсім.

Сам патент написаний англійською мовою (можна перекладачем його без проблем перекласти), і ознайомитися з ним в повному обсязі можна тут: патент пана віктора кислого .

2. Жадібність компанії wargaming

Повторюся, що я є гравцем цієї гри з дев’яти річним стажем. І пам’ятаю ті часи, коли гра була розміреною, нова прокачується і преміальна техніка виходила з періодичністю дозволяє гравцям зрозуміти цю техніку, вивчити її, звикнути до неї. Хоч якось підтримувалася історичність гри, не було цієї безглуздої, що не має до історичності ніякого відношення, колісної і деякої іншої техніки. Чи не нерфілі, і не апали техніку в інтересах wargaming так безпардонно і безцеремонно, як зараз. Wargaming раніше жив з перспективою на майбутнє, думав про наслідки, до яких можуть привести його дії і рішення. А зараз у мене склалося таке враження, що wargaming живе тільки сьогоднішнім днем, піклуючись тільки про сьогоднішні надприбутки, залучаючи wot of tanks в повний ігровий хаос. Неначе завтрашнього дня вже не настане, і весь куш потрібно зрубати саме сьогодні. Але завтрашній день неминуче настає, і щоб знову зрубати по максимуму, гру ввергають в ще більший хаос, і так далі відбувається падіння в прірву хаосу і божевілля.

а що вони витворяють зараз з преміальною технікою. При продажу новий зразок “према «має просто видатні тактико-технічні характеристики, справжня»імба”. А через деякий час, коли вершки вже зняті, і куплено кілька нових вілл на кіпрі, характеристики цим танкам значно погіршують, тим самим змушуючи гравців купувати новий преміальний імбовий танк, який як раз таки в самий потрібний час, абсолютно випадково встиг з’явитися у продажу.

Або ще інший варіант як змусити гравців донатити. Випустити новий преміальний танк, наприклад важкий танк crysler k gf (яскравий приклад нагину за гроші), який практично не має в броні слабких місць, а в лоб так взагалі бронебійними снарядами не пробивається. І тільки при використанні підкаліберних (голдових) снарядів з’являється шанс з ним впоратися, тим самим зовсім ненав’язливо підштовхуючи гравців купувати за реальні гроші голдові снаряди, адже не у всіх є багато ігрового срібла для їх покупки. І у самого crysler k gf» запилено ” суперпробиття на голдових снарядах, хоча гармата така ж, як і у т32, але пробиття при використанні голдових снарядів значно вище. Що і підштовхує зайвий раз їх власників на покупку голди за реальні гроші. Досвідчені гравці почали грати давно, бачачи, як зараз, колись культова гра, просто котиться в прірву хаосу і божевілля просто йдуть з неї назавжди. А новачки, на яких wargaming робить ставку, всіляко заманюючи їх в гру, трохи покуражатся і все одно підуть з неї, тому що без досвідчених гравців гра буде нецікава.

3. Чіти (заборонені модифікації) в грі

Чіти-це офіційно заборонені модифікації, які тим чи іншим способом дають значну перевагу гравцеві в бою перед іншими гравцями.

Кожен раз, заходячи в гру, я просто дивувався кількості гравців використовують чіти, це видно в грі неозброєним поглядом. Наприклад, стоїть мій танк в кущах, не світиться, тут прилітає в нього снаряд, і після цього гравець, чий снаряд в мене випадково потрапив, починає безсовісно безперервно в мене стріляти. Я почекав поки він зробить в мене 5 пострілів, від’їхав за укриття на пів хвилини, знову виїхав на колишнє місце, і він по мені вже не стріляє. Це говорить про те, що він використовує чит «індикатор попадання по ворогу без засвіту».

При цьому у нього на екрані відображається інформація, про потрапляння в танк противника, який знаходиться поза засвіту, і він тепер знає, куди потрібно стріляти. А коли я від’їхав за перешкоду, інформація про потрапляння в мій танк у нього перестала відображатися, і він зрозумів, що танк поїхав і перестав стріляти.

Або ще приклад, залишаюся я в кінці бою наодинці з одним або двома противниками, і не знаю їх місце знаходження. Так знаходяться союзники, які починають мені підказувати місце положення ворога, і дійсно він виявляється там. Як вони це дізнаються, та дуже просто, використовують чит» повалені дерева і зруйновані об’єкти на мінікарті”, який на мінікарті відображає умовними знаками ці місця.

реклама

Можна звичайно і далі дуже довго продовжувати наводити різні приклади використання гравцями читів, з якими я особисто стикався в боях, але думаю для розуміння масштабності катастрофи в грі world of tanks цього достатньо.

Ознайомитися зі списком і описом читів більш детально можна тут: заборонені моди (чіти) .

Завантажуються і встановлюються чіти взагалі, без будь-яких проблем, і це викликає у мене велике розчарування в цій грі.

На мою думку, точка неповернення грою world of tanks вже пройдена, і повернути їй ту колишню популярність і любов гравців вже неможливо.

Сподіваюся, стаття для вас була цікава, і ви зробите правильний вибір гри для себе.

Пишіть в коментарях, чи часто ви стикалися в грі з випадками читерства, і що думаєте про подальшу долю гри world of tanks.